Wymień i wyślij pieniądze do kogo chcesz w Polsce i za granicę. Nowa usługa w Internetowykantor.pl

28.03.2017

Internetowykantor.pl wprowadza usługę, która pozwoli na jednoczesną wymianę środków i ich wysyłkę do dowolnie wybranej osoby, także poza granice Polski.

Usługa wymiany waluty i przelewu wymienionych środków do dowolnie wybranych odbiorców to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i krótki czas realizacji wykonywanych transakcji. Dzięki najnowszym możliwościom dostępnym w Internetowykantor.pl nie trzeba już zakładać konta walutowego, aby przyjąć na nie przelew wymienionych w e-kantorze środków, a następnie odesłać je do wybranego adresata. Teraz użytkownicy naszego kantoru mogą to zrobić szybciej, już w dwóch prostych krokach.

Jak to działa? Wystarczy, że użytkownik wpłaci pieniądze na swój profil w Internetowykantor.pl, wymieni je po korzystnym kursie i następnie przeleje wymienioną walutę do kogo tylko chce, bez względu na to, czy wysyła pieniądze do rodziny za granicą czy też płaci za zakupy w zagranicznym serwisie internetowym. Warto zaznaczyć, że w 98% przypadków przelew krajowy zostanie wykonany w ciągu godziny! Oferta wymiany i jednoczesnego przelewu pieniędzy w Internetowykantor.pl obejmuje listę 16 europejskich krajów, do których możemy przelać 19 walut, w tym najpopularniejsze - euro i dolara. Takie przelewy dotrą do odbiorcy nawet tego samego dnia. 

Wyjazd na narty do Czech? Rezerwacja noclegu w Londynie? Wreszcie te tematy nie będą wiązać się z serią niespodziewanych opłat i prowizji. Teraz wymiana i przelew nie wymagają już kilkukrotnego transferu pieniędzy i zakładania konta w obcej walucie. 

Autor: Internetowykantor.pl
Kategoria: Aktualności