InternetowyKantor.pl z atrakcjami na 11 urodziny

21.04.2021

Inwestowanie, forex, Bank Światowy, inflacja - jeśli znacie te pojęcia możecie powalczyć o atrakcyjne nagrody w Urodzinowym Teście Wiedzy Ekonomicznej InternetowyKantor.pl. Z okazji 11 urodzin, klienci serwisu, mogą wziąć udział w zabawie i wygrać laptop Asus, smartfon Xiaomi i czytnik Kindle!

Wiosenna pora zainspirowała nas do tematyki testu pod hasłem „Czy masz zielone pojęcie...”, więc i nagrody są … zielone! Każda osoba, która była klientem InternetowyKantor.pl do dnia 21.04.2021, może wziąć udział w teście i powalczyć o nagrody rzeczowe oraz 111 x 1000 punktów na wymianę bez spreadu. 

Przed przystąpieniem do testu zajrzyjcie na naszą Dekadę Wiedzy, na której znajdziecie większość odpowiedzi na testowe pytania. Liczą się poprawne odpowiedzi, ale i czas rozwiązania całego testu. 

Gotowi? START! 

Nie jesteś jeszcze klientem InternetowyKantor.pl? Nic straconego - możesz wziąć udział w drugiej naszej urodzinowej promocji i zyskać 30 zł do Allegro! KLIKNIJ TUTAJ!

Serwis wymiany walut InternetowyKantor.pl świętuje w kwietniu 11 lat. Był pierwszym polskim serwisem wymiany walut, uruchomionym w oparciu o model kupna i sprzedaży, znany z tradycyjnych kantorów stacjonarnych. Zrewolucjonizował rynek i do dziś jest jednym z liderów w tej branży. Zarejestrowało się w nim już 350 000 klientów, którzy na wymianach zaoszczędzili ponad miliard złotych.

 

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności