InternetowyKantor.pl dla wyjeżdżających za granicę

Dużo podróżujesz i często wymieniasz walutę? Zarabiasz w euro, funtach, frankach lub dolarach? Jeśli posiadasz konto walutowe, poznaj korzyści, jakie Ci dajemy. InternetowyKantor.pl to nie tylko zysk finansowy, ale i oszczędność czasu. Wszystkich transakcji dokonasz za pośrednictwem Internetu – bez wychodzenia z domu!

Wypróbuj nasz kantor internetowy jeszcze dzisiaj!
Załóż darmowe konto

Bezpieczne podróżowanie

Obrót gotówkowy jest skutecznie wypierany przez bankowość internetową. Ty też porzuć gotówkę i dokonuj transakcji online za pośrednictwem naszego serwisu także za granicą. Od teraz wystarczy Ci w podróży jedynie karta do konta walutowego. Nie ryzykuj – zyskaj wygodę i bezpieczeństwo.

Transfer waluty do Polski

Masz wrażenie, że kursy, jakie oferują Ci banki, nie należą do najkorzystniejszych? Masz rację. W naszym serwisie korzystnie sprzedasz waluty, po kursie, na który zdecydujesz się Ty, a nie bank czy kantor stacjonarny. Wymienione złotówki przelewamy bezpośrednio na wskazane przez Ciebie konto.

Zrób to sam

Każdy ceni sobie samodzielność, jednak gdy pracujesz zagranicą, pomoc Twojej rodziny lub znajomych jest niezbędna. Przynajmniej jeśli chodzi o wymianę waluty w kantorach. Już teraz możesz ich odciążyć i samodzielnie dokonywać transakcji. Zarejestruj się w naszym serwisie i zacznij kupować i sprzedawać walutę, kiedy tylko chcesz, po najkorzystniejszych kursach. Twoje pieniądze szybko trafiają na właściwe konto.

Transfer większych kwot

Według prawa dewizowego (Art. 35) „Rezydenci i nierezydenci są obowiązani dokonywać przekazów pieniężnych za granicę oraz rozliczeń w kraju związanych z obrotem dewizowym za pośrednictwem uprawnionych banków, jeżeli kwota przekazu lub rozliczenia przekracza równowartość 15 000 euro”. Wymieniaj u nas waluty online – bezpiecznie i szybko – i dokonuj transferów za pomocą przelewów.

Wypróbuj nasz kantor internetowy jeszcze dzisiaj!
Załóż darmowe konto

Rejestracja zajmie Ci tylko 30 sekund i do niczego nie zobowiązuje