Blog InternetowyKantor.pl

Black Friday. Jak nie dać się oszukać? Poznaj 5 zasad

22.11.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Black Friday najbardziej rozpowszechniony jest w Stanach Zjednoczonych, jednak trzeba przyznać, że w naszym kraju też zdążył się już dość mocno zakorzenić i przyjąć w marketingowej kulturze. Jednak coraz częściej słyszymy o tym, że czas wzmożonych zakupów – jakim z całą pewnością jest Black Friday i okres przedświąteczny – jest okazją do nieuczciwych praktyk sprzedażowych. Jak kupować uważnie i nie dać się oszukać? Zebraliśmy kilka cennych porad, które przydadzą się zarówno podczas czarnych wyprzedaży, jak również podczas kupowania świątecznych prezentów.

Wiecej »

WIBOR. Co to jest i jaki ma wpływ na kredyt?

16.11.2022 Adam Fuchs Adam Fuchs

Kredyty to jedno z podstawowych narzędzi systemu bankowego i gospodarki rynkowej jako całości. W celu prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest wdrożenie rozwiązań, które przynoszą jasne zasady i stabilność. Do jednego z podstawowych narzędzi należy przyjęcie stopy procentowej, która jest wyznacznikiem dla oprocentowania pożyczek. W Polsce mowa w tym wypadku o stawkach WIBOR (jeszcze).

Wiecej »

InternetowyKantor.pl w dniu 11 listopada 2022 r.

08.11.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Dzień 11 listopada jest ustawowo wolnym od pracy, w związku z tym uprzejmie informujemy, że nasza infolinia będzie nieczynna. W naszym serwisie transakcje możesz zatwierdzać przez całą dobę, jednak wszystkie przelewy zlecone tego dnia do i z InternetowyKantor.pl będą zrealizowane przez banki dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 14 listopada.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00