Blog InternetowyKantor.pl

 • Sprawdź naszą nową aplikację mobilną!

  24.02.2021InternetowyKantor.pl

  Nowa aplikacja serwisu InternetowyKantor.pl jest już dostępna dla części naszych klientów, a wkrótce dla wszystkich. Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy ulepszony produkt, który będzie bez ograniczeń zawierać wszystkie funkcjonalności dostępne do tej pory tylko w przeglądarce internetowej.

  Więcej »

 • Jak wreszcie zapanować nad swoimi wydatkami, czyli o intention-behaviour gap

  24.02.2021InternetowyKantor.pl

  Koniec lutego, czyli czas, gdy postanowienia noworoczne już dawno odeszły w zapomnienie, to dobry moment, by dowiedzieć się, jak wcielić w życie własne obietnice dotyczące rozsądnych wydatków. W tym tekście dowiesz się, czym jest intention-behaviour gap i jak wykorzystać tę wiedzę w walce o lepsze nawyki finansowe.

  Więcej »

 • InternetowyKantor.pl nominowany do konkursu Invest Cuffs!

  19.02.2021InternetowyKantor.pl

  Nasz serwis znalazł się w prestiżowym gronie sześciu nominowanych podmiotów w kategorii Kantor Roku w konkursie Invest Cuffs 2021!

  Więcej »

 • Zakupy za granicą - jak zrobić je korzystnie?

  19.02.2021InternetowyKantor.pl

  Jednym z efektów 2020 roku był wzrost liczby osób kupujących w sklepach e-commerce. Coraz więcej internautów przekonuje się, że jest to łatwe, szybkie i wygodne. Dzięki możliwościom, jakie daje nam internet zakupy online z każdego zakątka świata nigdy nie były tak proste jak w dzisiaj. 

  Więcej »

 • Co dalej z cenami ropy naftowej?

  16.02.2021Krzysztof Pawlak

  Ropa naftowa jest jedną z najważniejszych kopalin występujących na naszej planecie. Ma niebagatelne znaczenie dla przemysłu chemicznego i w dalszym ciągu pozostaje najistotniejszym surowcem energetycznym. Nie bez przyczyny więc często jest nazywana czarnym złotem. Największym wydobyciem ropy mogą poszczycić się Stany Zjednoczone, Arabia Saudyjska i Rosja, które mają odpowiednio 15%, 12,9% i 12,6% światowego udziału.

  Więcej »

Strona 1 z 85 Następna »