Blog Internetowykantor.pl

 • Konflikt Ukrainy z Rosją. Jak reagują rynki finansowe

  03.12.2018Internetowykantor.pl

  Ostatnie dni pokazały nam, że coroczne zaognienie relacji pomiędzy Rosją a Ukrainą w początkach głównego sezonu grzewczego można już wpisać do kalendarzy makroekonomicznych. Wschodnia granica Ukrainy i tamtejsze obwody wciąż mają nieuregulowany status i nie można wykluczyć, że aneksja Krymu nie była ostatnim krokiem Moskwy. W tekście tym skupimy się jednak na skutkach gospodarczych.

  Więcej »

 • Zmiana regulaminu Internetowykantor.pl

  20.11.2018Internetowykantor.pl

  7 grudnia wchodzi w życie nowy regulamin naszego serwisu.

  Więcej »

 • Gospodarka nie ma wolnego. Jak 12 listopada wpłynie na rynek walut

  09.11.2018Internetowykantor.pl

  Sejm przegłosował ustawę, Prezydent ją podpisał – Polacy będą dłużej świętować setną rocznice odzyskania niepodległości.  Decyzja o dodatkowym dniu wolnym, podjęta tak naprawdę na ostatnią chwilę, spowodowała, że wiele firm nie miało szans przygotować się do wydłużonego weekendu. Eksperci wieszczą załamanie polskiej gospodarki i obniżenie kursu złotówki z powodu wolnego poniedziałku. Czy tak rzeczywiście się stanie?

  Więcej »

 • 12 listopada w Internetowykantor.pl

  08.11.2018Internetowykantor.pl

  W dniu 12 listopada Internetowykantor.pl działa w trybie weekendowym. 

  Więcej »

 • Poradnik Codziennego Oszczędzania - Internetowykantor.pl i Oszczędnicka uczą jak kontrolować wydatki

  30.10.2018Internetowykantor.pl

  Każdego dnia wydajemy pieniądze na żywność, transport, ubrania. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, że nieprzemyślane zakupy mogą wprowadzić nas w finansowe kłopoty. A przecież planując wydatki, możemy nauczyć się nie tylko racjonalnie wydawać pieniądze, a nawet oszczędzić je na przyszłość. Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, który przypada ostatniego dnia października, eksperci Internetowykantor.pl wraz z autorką bloga Oszczędnicka.pl przygotowali spis przydatnych porad, jak nauczyć się oszczędzać w naszym codziennym życiu.

  Więcej »

Strona 1 z 64 Następna »