Blog InternetowyKantor.pl

 • Czym jest dochód pasywny i jak go osiągnąć?

  25.11.2020InternetowyKantor.pl

  Dochód to nic innego, jak pieniądze, które uzyskujesz za wykonaną pracę zarobkową. Zazwyczaj jest tak, że jak pracujesz, to masz dochód, a jak nie pracujesz, to nie zarabiasz. Wyjątkiem od tej reguły jest tak zwany dochód pasywny. Co to za dochód i jak można go osiągnąć?

  Więcej »

 • Informacja o serwisie w dniu 11 listopada

  10.11.2020InternetowyKantor.pl

  W związku z tym, iż 11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, chcielibyśmy poinformować, że Biuro Obsługi Klienta będzie w tym dniu nieczynne. Jednocześnie przypominamy, że zatwierdzanie transakcji w InternetowyKantor.pl dostępne jest 24h na dobę, natomiast przelewy zlecone z i do kantoru tego dnia, mogą ulec opóźnieniu o 1 dzień roboczy z powodu święta.

  Więcej »

 • Polacy na emigracji. Powody, historia i przyszłość polskiej emigracji

  05.11.2020InternetowyKantor.pl

  Jeszcze do niedawna Polska była typowym krajem emigracyjnym. Oznacza to, że więcej było Polaków wyjeżdżających z ojczyzny niż osób, które przyjeżdżały do naszego kraju. Mimo iż duża fala imigrantów zza wschodniej granicy powoli zmieniała w ostatnich latach te tendencje, emigracja zawsze była i będzie tematem istotnym dla naszego narodu. 

  Więcej »

 • Ponad 900 tys. opinii naszych klientów na Opineo.pl!

  26.10.2020InternetowyKantor.pl

  Serwis InternetowyKantor.pl cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów, świadczy o tym ilość opinii o nas w niezależnym serwisie Opineo.pl. W październiku 2020 przekroczyliśmy liczbę 910 000 pozytywnych opinii od naszych użytkowników!

  Więcej »

 • Nowocześniejszy wygląd panelu klienta i nowa aplikacja mobilna

  20.10.2020InternetowyKantor.pl

  Miło nam poinformować, że wkrótce w serwisie InternetowyKantor.pl wprowadzimy nowocześniejszy, odświeżony wygląd Panelu Klienta. Na przełomie października i listopada, po zalogowaniu do Panelu InternetowyKantor.pl, zauważysz, nową szatę graficzną i bardziej przejrzysty wygląd.

  Więcej »

Strona 1 z 81 Następna »