Blog InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl edukuje seniorów o bezpieczeństwie w sieci

20.06.2022 Katarzyna Moszko-Stachowska Katarzyna Moszko-Stachowska

Do poznańskich ośrodków prowadzących m.in. kursy komputerowe dla seniorów trafiły foldery na temat cyberbezpieczeństwa. Seniorzy mogą dowiedzieć się z nich jak uniknąć oszustw na inwestycje, prób wyłudzenia danych czy instalacji niechcianego oprogramowania. To akcja edukacyjna, którą prowadzi nasz serwis, który dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa w sieci i edukacji na temat zabezpieczania się przed oszustwami.

Wiecej »

Informacja o pracy serwisu 16 czerwca 2022

14.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Informujemy, że 16 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy, w związku z tym nasza infolinia będzie nieczynna. Transakcje w naszym serwisie można zatwierdzać 24h na dobę, jednak przelewy zlecone do i z InternetowyKantor.pl będą realizowane dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 17 czerwca 2022 r.

Wiecej »

Darmowe przelewy do i z Ukrainy w InternetowyKantor.pl

13.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Rozszerzyliśmy listę krajów, do których można realizować przelewy zagraniczne za pomocą naszego serwisu. Od teraz poprzez InternetowyKantor.pl możliwe będzie wykonywanie darmowych przelewów na Ukrainę i z Ukrainy do Polski. 

Wiecej »

Dlaczego nie warto wymieniać waluty na lotniskach?

13.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Wylatujemy na wakacje, w delegację, bądź inny wyjazd zagraniczny i w ostatniej chwili orientujemy się, że nie wymieniliśmy waluty oraz nie posiadamy w portfelu gotówki. Zdarza się. Jednak, czy powinniśmy w takim razie korzystać z kantorów na lotniskach lub przy punktach granicznych kraju?

Wiecej »

Jak oszczędnie zaplanować wakacje?

30.05.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Dokładne zaplanowanie wakacji z pewnością pozwoli zoptymalizować koszty. W pierwszej kolejności trzeba policzyć, co nam się bardziej opłaca, podróż na własną rękę, czy zakup wyjazdu przez biuro podróży. Jak szukać oszczędności podczas planowania urlopu?

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00