Blog InternetowyKantor.pl

 • Przerwa techniczna serwisu

  05.06.2020InternetowyKantor.pl

  Uprzejmie informujemy,  że w najbliższy weekend (6-7.06) z soboty na niedzielę nastąpi przerwa techniczna, która będzie trwała od godziny 22:00-06:00. W tym czasie nie będzie możliwe logowanie oraz wykonywanie operacji w serwisie InternetowKantor.pl. Za utrudnienia przepraszamy. 

   

  Więcej »

 • Średnia pensja w Europie - gdzie jest najwyższa, a gdzie najniższa?

  03.06.2020Izabela Przygocka

  Mówiąc o polskich zarobkach często narzekamy, że nie są one tak wysokie jak „na Zachodzie”. Okazuje się jednak, że słynne „zachodnie” zarobki całkiem mocno się między sobą różnią. W tym tekście przeanalizujemy, jak pensje w Europie kształtowały się w 2018 roku, gdy pandemia była jeszcze czymś zarezerwowanym dla filmów katastroficznych. Na pytanie o to, jak będą wyglądały one za rok lub za dwa, nikt nie jest jeszcze w stanie odpowiedzieć.

  Więcej »

 • Trudne początki emigracji zarobkowej

  26.05.2020Marta Przewoźna

  Emigracja zarobkowa dla wielu jest koniecznością z racji braku satysfakcjonującej pracy w kraju ojczystym. Zapewne decyzja o wyjeździe za granicę nie była najłatwiejszą w życiu, ale jeśli zdecydowałeś się już na emigrację w poszukiwaniu lepszych zarobków, warto przygotować się do tego jak najlepiej, aby możliwie bezproblemowo przejść najtrudniejszy okres i uniknąć stresujących niespodzianek. Samo znalezienie pracy i mieszkania to za mało. W poniższym poradniku znajdziesz garść porad, dzięki którym wyjedziesz przygotowany oraz z poczuciem spokoju ducha - na tyle, na ile to możliwe w takiej sytuacji.

  Więcej »

 • Jak oszczędzać pieniądze w czasie kryzysu?

  19.05.2020Izabela Przygocka

  Pandemia postawiła nas wszystkich w trudnej sytuacji. Niektórzy po prostu musieli przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, innym koronawirus wywrócił do góry nogami całe życie. Dla wielu przedłużająca się konieczność pozostania w domach oznacza coraz większą niepewność dotyczącą kwestii finansowych. Niezależnie od sytuacji, warto przyjrzeć się swoim wydatkom i wykluczyć te, które niepotrzebnie obciążają nasz budżet. Jak oszczędzać pieniądze?

  Więcej »

 • Kompendium wiedzy o wizach

  15.05.2020Marta Przewoźna

  Paszport jest dokumentem, który umożliwia nam wyjazd za granicę. Niezależnie, czy udajemy się w podróż w celach turystycznych, służbowych czy rodzinnych. W obszarze Strefy Schengen w ramach członkostwa w Unii Europejskiej mamy komfort przemieszczania się tylko z dowodem osobistym, ale czasami planujemy dalsze podróże, gdzie konieczny jest paszport. Jednak w przypadku wjazdu do niektórych państw paszport może nie wystarczyć - konieczne będzie posiadanie wizy. Warto wiedzieć, które kraje wymagają takich dokumentów, w jaki sposób bezpiecznie załatwić formalności oraz czy wiza podlega opłacie.

  Więcej »

Strona 1 z 77 Następna »