Blog InternetowyKantor.pl

 • Co można przewozić w bagażu podręcznym?

  21.06.2021InternetowyKantor.pl

  Pytania internautów o bagaż podręczny można znaleźć na licznych forach internetowych. Wiele osób zastanawia się, co można zabrać na wakacje w bagażu podręcznym? Jaka ilość płynów jest dozwolona? Tego wszystkiego dowiesz się z lektury artykułu!

  Więcej »

 • Konsul a ambasador - kto nam może pomóc za granicą?

  11.06.2021InternetowyKantor.pl

  Niektórzy pojęcia konsulat i ambasada stosują zamiennie, kiedy mają na myśli placówkę dyplomatyczną. Jednak każde z nich różni się zakresem obowiązków, które mogą świadczyć dla obywateli. To, co łączy obie te instytucje to dbanie o ochronę i reprezentację interesów obywateli poza granicami ojczystego państwa. Do kogo powinniśmy zgłosić się w przypadku problemów podczas przebywania za granicą? W czym nam może pomóc konsul, a w czym ambasador?

  Więcej »

 • Informacja o pracy serwisu 3 czerwca

  02.06.2021InternetowyKantor.pl
 • Zero waste, czyli jak ratować planetę i oszczędzać pieniądze

  02.06.2021InternetowyKantor.pl

  Zero waste to idea, w myśl której powinniśmy jak najmocniej ograniczać ilość odpadów. Poza tym, że taki styl życia pozytywnie wpływa na kondycję naszej planety, może też przynieść ulgę naszym finansom osobistym. W jaki sposób można jednocześnie oszczędzić kłopotu naturze i zatrzymywać więcej pieniędzy na swoim koncie?

  Więcej »

 • Jak nauczyć nawyku oszczędzania najmłodszych?

  24.05.2021InternetowyKantor.pl

  Każdy dorosły wie, jak ważne jest w życiu oszczędzanie pieniędzy, które jest zabezpieczeniem finansowym na czarną godzinę. Dlatego warto wyrabiać nawyk oszczędzania już od najmłodszych lat. W jaki sposób można nauczyć dziecko oszczędzania?

  Więcej »

Strona 1 z 89 Następna »