Blog InternetowyKantor.pl

Serwis w dniu 15.08.2022 r.

10.08.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Uprzejmie informujemy, że 15 sierpnia to dzień ustawowo wolny od pracy, w związku z tym nasze Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne. Transakcje w naszym serwisie można zatwierdzać przez całą dobę, jednak przelewy zlecone tego dnia do i z InternetowyKantor.pl będą realizowane dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 16 sierpnia 2022 r.

Wiecej »

Czym są anomalie ekonomiczne i czy można je przewidzieć?

03.08.2022 Dawid Górny Dawid Górny

Akcje, obligacje, surowce, waluty tradycyjne, kryptowaluty itd. Inwestując lub jedynie interesując się, chociażby jedną gałęzią gospodarki często wyszukujemy wszelkie informacje dostępne na jej temat. Analizujemy wówczas dane z należytą starannością. Wszystko to po to, aby finalnie „poczuć” rynek i jak najlepiej go zrozumieć. W tym zrozumieniu pomóc nam mogą również różne hipotezy stawiane przez innych inwestorów i badaczy. Każda z nich jest oparta na pewnych założeniach, które czasem bezlitośnie weryfikuje rzeczywistość. 

Wiecej »

InternetowyKantor.pl edukuje seniorów o bezpieczeństwie w sieci

20.06.2022 Katarzyna Moszko-Stachowska Katarzyna Moszko-Stachowska

Do poznańskich ośrodków prowadzących m.in. kursy komputerowe dla seniorów trafiły foldery na temat cyberbezpieczeństwa. Seniorzy mogą dowiedzieć się z nich jak uniknąć oszustw na inwestycje, prób wyłudzenia danych czy instalacji niechcianego oprogramowania. To akcja edukacyjna, którą prowadzi nasz serwis, który dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa w sieci i edukacji na temat zabezpieczania się przed oszustwami.

Wiecej »

Informacja o pracy serwisu 16 czerwca 2022

14.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Informujemy, że 16 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy, w związku z tym nasza infolinia będzie nieczynna. Transakcje w naszym serwisie można zatwierdzać 24h na dobę, jednak przelewy zlecone do i z InternetowyKantor.pl będą realizowane dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 17 czerwca 2022 r.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00