Blog InternetowyKantor.pl

Czy w Norwegii wkrótce wycofają gotówkę?

25.09.2023 Marta Przewozna Marta Przewozna

Wśród malowniczych fiordów i zielonych dolin Norwegii, rewolucja cichutko, ale zdecydowanie, przemienia codzienność jej mieszkańców. Norwegia, kraj znany nie tylko ze swojej spektakularnej przyrody, ale także jako prekursor nowoczesnych rozwiązań płatniczych, przeżywa obecnie dynamiczną transformację w sferze korzystania z gotówki. Pojawiają się również głosy o zakazie obrotu gotówkowego NOK, czy są one prawdziwe?

Wiecej »

Co to jest stagflacja? Czyli o realnych problemach Polski

12.09.2023 Krzysztof Adamczak Krzysztof Adamczak 

W ostatnim czasie rzeczywistość ekonomiczna nas nie rozpieszcza. Kolejne kryzysy uderzają z zaskakującą częstotliwością. I jeśli ktoś myślał, że najgorsze już za nami, to całkiem prawdopodobne, że mocno się rozczaruje. Na horyzoncie oto pojawia się zjawisko, które jest czarnym snem wszystkich ekonomistów. Spirala, z której wyjątkowo trudno się wyrwać. Stagflacja.

Wiecej »

Samodoskonalenie i rozwój kompetencji w obszarze finansów, czyli inspirująca lekcja z życia pszczół

04.09.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Podobnie jak pszczoły, które muszą adaptować się do zmieniających się warunków i uczyć się nowych umiejętności, tak też w naszym szybko zmieniającym się świecie dążenie do samodoskonalenia i rozwoju kompetencji stało się ważniejsze niż kiedykolwiek, również w sferze finansów. W tym artykule przyjrzymy się temu, dlaczego samodoskonalenie i rozwój kompetencji są ważne, jakie korzyści przynoszą oraz jakie inspirujące lekcje możemy czerpać z życia pszczół, aby lepiej zarządzać finansami.

Wiecej »

Praca serwisu 15 sierpnia 2023 r.

10.08.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Dzień 15 sierpnia jest ustawowo wolny od pracy. W związku z tym informujemy, że nasze Biuro Obsługi Klienta będzie w tym dniu nieczynne. Przypominamy również, że zatwierdzanie transakcji w serwisie InternetowyKantor.pl jest dostępne przez całą dobę, jednak przelewy zlecone z i do kantoru tego dnia, będą realizowane w następnym dniu roboczym.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00