Blog InternetowyKantor.pl

 • Serwis InternetowyKantor.pl z nagrodą Złote Godło QI 2021!

  30.08.2021InternetowyKantor.pl

  Nasz serwis po raz kolejny został nagrodzony w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2021. Dzięki wysokim standardom prowadzonych usług i komunikacji otrzymaliśmy Złote Godło QI.

  Więcej »

 • Najstarsze waluty świata, którymi płacimy do dzisiaj

  25.08.2021Marta Przewoźna

  Kiedy w niektórych krajach funkcjonował barter i kruszce jako środki płatnicze, w innych zaczęły się pojawiać systemy pieniężne z prawdziwego zdarzenia. Pierwsze pojawiły się już w XII wieku i niektóre z nich funkcjonują do teraz. W artykule przestawiamy historię walut, które przetrwały stulecia.

  Więcej »

 • Czym jest święto waluty?

  12.08.2021InternetowyKantor.pl

  Nie chodzi o urodziny, ani imieniny ;). Z jego powodu transakcje w walutach obcych mogą być zaksięgowane w późniejszym czasie. Czym jest święto waluty? Kiedy jest święto najpopularniejszych walut?

  Więcej »

 • InternetowyKantor.pl nominowany w e-Commerce Polska Awards

  05.08.2021Katarzyna Moszko-Stachowska

  Nasz serwis został nominowany w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska Awards w kategori Design Roku! Odświeżenie wizerunku marki, logo i strony internetowej znalazło uznanie w oczach profesjonalnego jury. 

  Więcej »

 • 9 sposobów na tańsze rachunki za wodę

  03.08.2021InternetowyKantor.pl

  Opłaty za wodę i ścieki są jednym ze stałych kosztów ponoszonych, w każdym gospodarstwie domowym. Polska czteroosobowa rodzina zużywa średnio 10 m3 wody miesięcznie (w tym 4 m3 ciepłej wody). Dla mieszkańców bloku rachunki za wodę i kanalizację są wliczone w wysokość czynszu. Jeśli rodzina mieszka w domu, to oprócz opłat za wodę trzeba doliczyć koszt kanalizacji lub wywozu szamba.

  Więcej »

Strona 1 z 91 Następna »