Blog Internetowykantor.pl

 • Oszczędzaj na walucie z Internetu. Warto!

  30.01.2018Internetowykantor.pl

  Ostatnie badania Międzynarodowego Funduszu Walutowego pokazują, że Polacy są najmniej oszczędnym narodem naszego regionu. Tymczasem patrząc na tendencje, które obserwujemy w branży wymiany walut, jest dokładnie odwrotnie. Polacy nie lubią przepłacać.

  Więcej »

 • Rok 2017 na rynkach walutowych był bardzo ciekawy. Krótkie podsumowanie

  25.01.2018Internetowykantor.pl

  Polska waluta odzyskała straty, które poniosła od drugiej połowy 2015 roku. Co spowodowało, że złoty umocnił się o 5% względem euro? Przede wszystkim rynki bały się niestabilności politycznej w Polsce i problemu ze zmianami w wymiarze sprawiedliwości. Gdy do waluty, która jest przeceniona przez strach o wprowadzenie głębokich zmian politycznych, dołożymy bardzo dobre wyniki gospodarcze, otrzymujemy sygnał kupna. Tak właśnie było w 2017 roku w Polsce.

  Więcej »

 • Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych - raport Internetowykantor.pl

  18.01.2018Internetowykantor.pl

  Osłabienie złotego, podwyżki stóp procentowych pod koniec roku oraz istotny wpływ nieoczekiwanych wydarzeń politycznych na rynki finansowe – to główne przewidywania analityków Internetowykantor.pl na najbliższe 12 miesięcy. W raporcie „Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych?” autorzy pokusili się o podsumowanie poprzedniego roku i spróbowali przewidzieć, co i jak wpłynie na finanse Polaków w obecnym.

  Więcej »

 • Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  22.12.2017Internetowykantor.pl

  Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz samych korzystnych kursów!

  Więcej »

 • Chcesz kupić więcej prezentów dla bliskich? Pomyśl o zakupach za granicą

  18.12.2017Internetowykantor.pl

  Grudzień to czas zakupowego szaleństwa. Przygotowując się do Świąt, często kierujemy się emocjami i tracimy pieniądze. A przecież istnieje idealna alternatywa - zakupy za granicą, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zanim jednak wybierzemy się do innego kraju szukać prezentów, warto poszukać jak najtańszej waluty.

  Więcej »

Strona 1 z 55 Następna »