Blog Internetowykantor.pl

 • Dostępność Internetowykantor.pl 11 listopada 2019

  08.11.2019Internetowykantor.pl

  W związku z tym, iż 11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, chcielibyśmy poinformować, że Biuro Obsługi Klienta będzie w tym dniu nieczynne. Jednocześnie przypominamy, że zatwierdzanie transakcji w Internetowykantor.pl dostępne jest 24h na dobę, natomiast przelewy zlecone z i do kantoru tego dnia, będą realizowane dopiero od następnego dnia roboczego.

  Więcej »

 • Światowy Dzień Oszczędzania a bezpieczeństwo naszych finansów

  31.10.2019Internetowykantor.pl

  Według ostatniego badania CBOS z marca tego roku już ponad połowa polskich gospodarstw domowych (55 proc.) posiada oszczędności, a idea odkładania pieniędzy zyskuje zwolenników każdego roku. Wielu z nas nie trzyma jednak zaskórniaków pod materacem, ale decyduje się lokować swoje środki w instytucjach finansowych, dzięki czemu mamy do nich bezproblemowy dostęp przez Internet. Niestety często zapominamy, że w cyfrowym świecie na każdym kroku mogą na nas czyhać cyberprzestępcy. Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania pragniemy przybliżyć zagrożenia i doradzić, jak można się przed nimi skutecznie chronić.

   

  Więcej »

 • Dostępność Internetowykantor.pl 1 listopada 2019

  29.10.2019Internetowykantor.pl

  W związku z tym, iż 1. listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, chcielibyśmy poinformować, że Biuro Obsługi Klienta będzie w tym dniu nieczynne. Jednocześnie przypominamy, że zatwierdzanie transakcji w Internetowykantor.pl dostępne jest 24h na dobę, natomiast przelewy zlecone z i do kantoru tego dnia, będą realizowane dopiero od następnego dnia roboczego.

  Więcej »

 • Fuzja BNP Paribas i Raiffeisen - utrudnienia dla niektórych klientów Internetowykantor.pl

  29.10.2019Internetowykantor.pl

  W związku z fuzją operacyjną BNP Paribas oraz dawnego banku Raiffeisen, niektórzy klienci Internetowykantor.pl mogą zauważyć drobne utrudnienia lub opóźnienia.

  Więcej »

 • Alerty kursowe dla większej wygody

  18.10.2019Internetowykantor.pl

  Od października w oczekiwaniu na dany kurs interesującej Cię waluty nie musisz już codziennie sprawdzać wykresów! Wystarczy, że ustawisz nasz bezpłatny alert walutowy.

  Więcej »

Strona 1 z 72 Następna »