Blog Internetowykantor.pl

 • Co wpływa na wahania kursów walut?

  20.02.2019Internetowykantor.pl

  Dokonując wymiany walut możemy zacząć zastanawiać się dlaczego podczas jednego zakupu np. euro raz zapłacimy więcej, a raz mniej za jedną jednostkę. Wynika to przede wszystkim z wahań występujących na rynkach, a te z kolei spowodowane są aktualnym popytem na daną walutę.

  Więcej »

 • Kurs funta a zarobki Polaków na Wyspach

  06.02.2019Internetowykantor.pl

  Szacunki mówią, że na koniec 2017 roku w Wielkiej Brytanii mieszkało ponad milion Polaków. Obywatele naszego kraju stanowią największą mniejszość narodową w UK. Przed wejściem Polski do Unii mieszkało tam zaledwie 70 tysięcy rodaków. Większość pojechała tam zarobkowo, a więc kształtowanie się kursu funta jest dla nich sprawą priorytetową.

  Więcej »

 • 2019 leczy rany po 2018. Podsumowanie wydarzeń na rynkach finansowych

  31.01.2019Internetowykantor.pl

  Roku 2018 z pewnością nie można nazwać nudnym. Może nie zdarzyło się nic na miarę kryzysu z dekady wcześniej, ale ważnych wydarzeń z pewnością nie brakowało. Wahania nastrojów wpływały na rynki finansowe, w tym na branżę kantorów online. Jak kantory internetowe oceniają miniony rok i co wydarzy się na rynkach w 2019 roku? O analizę pokusili się eksperci Currency One, operatora serwisu Internetowykantor.pl.

  Więcej »

 • Komentarz walutowy wideo - 28.01.2019

  28.01.2019Internetowykantor.pl

  Rynki mocno reagują na wieści z Wielkiej Brytanii dotyczące brexitu. W zeszłym tygodniu kurs funta rósł - tłumaczymy z jakiego powodu. Trudna sytuacja Wenezueli wpływa na świat polityki i biznesu. Czy problemu południowoamerykańskiego kraju odczujemy również w Polsce?

  Więcej »

 • Komentarz walutowy wideo - 21.01.2019

  22.01.2019Internetowykantor.pl

  Znamy ważne dane dla polskiej gospodarki. Statystyki dotyczące wzrostu produkcji przemysłowej, wzrostu wynagrodzeń i zatrudnienia słabsze od oczekiwań. Czy polska gospodarka utrzyma tempo wzrostu? W Stanach Zjednoczonych nadal trwa shutdown. Jak impas wpływa na notowania dolara?

  Więcej »

Strona 1 z 67 Następna »