Blog InternetowyKantor.pl

Nowa odsłona Planera Kredytowego

26.09.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Ulepszyliśmy i odświeżyliśmy Planer Kredytowy w InternetowyKantor.pl. Mając ustawiony na profilu Planer możesz opłacać miesięczne abonamenty, subskrypcje czy inne zobowiązania w walucie obcej, które płacisz regularnie, co miesiąc.

Wiecej »

Quiz muzyczny – rozwiąż i zdobądź punkty

21.09.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Kontynuujemy naszą zabawę i zapraszamy Was do naszego najnowszego quizu. Tym razem zapytamy Was o znajomość piosenek, w których pojawia się motyw pieniędzy i waluty. Czeka na ciebie 10 pytań o klasyki, jak i nowsze hity.

Wiecej »

Jak płacić kartą w sklepach i przez Internet? Bezpieczne transakcje w Polsce i za granicą

07.09.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Płacenie kartami debetowymi oraz kredytowymi jest popularne niemalże na całym świecie. Polacy uwielbiają transakcje bezdotykowe oraz za pośrednictwem bankowości internetowej czy mobilnej. Trudno się temu zresztą dziwić, bo są o wiele szybsze i wygodniejsze niż płacenie gotówką. Decydując się na nie, nie można jednak zapominać o zasadach bezpieczeństwa. Ich przestrzeganie gwarantuje, że środki trzymane na koncie bankowym nie trafią w niepowołane ręce.

Wiecej »

Serwis w dniu 15.08.2022 r.

10.08.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Uprzejmie informujemy, że 15 sierpnia to dzień ustawowo wolny od pracy, w związku z tym nasze Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne. Transakcje w naszym serwisie można zatwierdzać przez całą dobę, jednak przelewy zlecone tego dnia do i z InternetowyKantor.pl będą realizowane dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 16 sierpnia 2022 r.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00