Blog InternetowyKantor.pl

Jak działają bankomaty?

15.11.2021 Marta Przewozna Marta Przewozna

Bankomaty na dobre zagościły już w naszym krajobrazie. Każdego dnia dziesiątki tysięcy Polaków wypłaca i wpłaca pieniądze przez te urządzenia. Bankomaty mogą należeć do banków oraz do różnych firm. Korzystanie z nich jest wygodniejsze i szybsze niż wypłata u kasjera w banku.

Wiecej »

Serwis InternetowyKantor.pl w dniu 11 listopada

10.11.2021 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Informujemy, że w dniu 11 listopada nasza infolinia będzie nieczynna, ale zatwierdzanie transakcji w naszym serwisie nadal będzie możliwe. Ze względu na święto przelewy przychodzące i wychodzące mogą być opóźnione. Przelewy będą realizowane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Wiecej »

Praca w Szwajcarii – poradnik dla myślących o emigracji

04.11.2021 Marta Przewozna Marta Przewozna

Szwajcaria kusi zarobkami oraz stabilnym i wygodnym życiem. Od lat króluje w rankingach jako najlepsze miejsce do życia. Coraz częściej zyskuje na popularności jako kierunek emigracji. Niska stopa bezrobocia, najwyższe średnie zarobki w Europie to nie jedyne czynniki, które przekonują osoby, które poszukują dobrego miejsca do życia. Jednak emigracja do Szwajcarii może się wydawać bardziej skomplikowana niż bardziej popularne kierunki jak Niemcy czy Norwegia. 

Wiecej »

Podcast na Dzień Oszczędzania!

29.10.2021 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Jak co roku świętujemy Dzień Oszczędzania, który przypada na 31 października. Tym razem postanowiliśmy przygotować coś specjalnego! Startujemy z nowym cyklem podcastów „Dealerzy Po Godzinach, czyli o pieniądzach się rozmawia”. 

Wiecej »

Informacja o pracy serwisu 1 listopada

28.10.2021 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

W dniu 1 listopada nasza infolinia będzie nieczynna, natomiast zatwierdzanie transakcji w serwisie InternetowyKantor.pl będzie możliwe. Jednak przelewy przychodzące i wychodzące mogą być opóźnione. Przelewy będą realizowane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00