Blog Internetowykantor.pl

 • Święto narodowe 15 sierpnia

  14.08.2018Internetowykantor.pl

  15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego oraz święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to także dzień wolny od pracy, więc Internetowykantor.pl będzie nieczynny.

  Więcej »

 • Jak korzystnie przeliczyć pensję w walucie obcej na złotówki

  26.07.2018Internetowykantor.pl

  Jeszcze do niedawna wszystkie statystyki wskazywały na rok roczny wzrost liczby polskich emigrantów. Według Głównego Urzędu Statystycznego w 2016 roku na emigracji przebywało ponad 2,5 mln polaków. Najprawdopodobniej znaczna większość z nich to tzw. emigranci zarobkowi, czyli tacy, którzy pojechali po prostu do pracy. Aktualnie mówi się, że liczba Polaków pracujących za granicą się zmniejsza. Jednym z powodów, takiej sytuacji jest   wzrost wynagrodzenia w Polsce. Z ostatnich publikacji Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w czerwcu 2018 roku zanotowano, rok do roku, 7,5% wzrost przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju. Był to wynik, którego nie spodziewali się analitycy.

  Więcej »

 • Zarabiamy o 350 zł więcej, niż rok temu. Czy rzeczywiście?

  23.07.2018Internetowykantor.pl

  Główny Urząd Statystyczny poinformował, że miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw, wzrosło w ciągu roku o 7,5%. Wynosi 4848 zł, czyli 3444 netto. To realnie prawie 350 zł podwyżki na umowie i 220 zł “na rękę” w ciągu roku. Co ten parametr jednak oznacza realnie? O ile więcej zarabiają Polacy co roku? Czy naprawdę jesteśmy w ogonie Europy? Czy sytuacja się pogarsza czy poprawia?

  Więcej »

 • Kto zostanie wakacyjnym ambasadorem Internetowykantor.pl? My już wiemy!

  20.07.2018Internetowykantor.pl

  Nadszedł czas na podsumowanie pierwszego etapu naszego konkursu "Zabierz waluty na wakacje". Kto jest tym szczęściarzem?

  Więcej »

 • Skany dowodów osobistych

  13.07.2018Internetowykantor.pl

  W związku z nowelizacją Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z dnia 1 marca 2018 r., jesteśmy zobligowani prawnie weryfikować tożsamość naszych klientów. W związku z tym, od dnia 13 lipca 2018 r., będziemy prosić Użytkowników o dodanie skanu lub zdjęcia swojego dowodu osobistego.

  Więcej »

Strona 1 z 62 Następna »