Idea działania

Nie trać czasu w korkach i w kolejkach, by wymienić walutę. Gotówka to ryzyko! Zrób to bezpiecznie online. Wybierz moment najkorzystniejszego dla Ciebie kursu. Zobacz jakie to proste!

Proces wymiany – 3 proste kroki

Krok 1
Sprawdzasz kurs i składasz zlecenie wymiany walut
Krok 2
Wysyłasz do nas środki przeznaczone na wymianę
Krok 3
Odsyłamy walutę na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy

Krok 1. Składasz zlecenie wymiany

W Panelu Klienta wpisujesz, jaką kwotę chcesz wymienić. Już na tym etapie widzisz kurs wymiany, po jakim możesz wymienić walutę. Dzięki temu jesteś pewien, jaką kwotę powinieneś wpłacić i ile waluty otrzymasz. Zaakceptowany przez Ciebie kurs nie ulegnie zmianie. Transakcję możesz zlecić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz od razu decydować się na aktualny kurs - możesz skorzystać z opcji “czekaj na lepszy kurs” lub “ręczne potwierdzenie kursu”. Wówczas od razu wpłacasz środki, ale transakcja dochodzi do skutku dopiero, kiedy wskazany przez Ciebie kurs zostanie osiągnięty lub zaakceptujesz go ręcznie w dogodnym dla Ciebie momencie.

Krok 2. Wysyłasz środki na wymianę

Po złożeniu zlecenia wysyłasz do nas przelew ze środkami na wymianę, zgodnie z wybraną formą wpłaty. Możesz skorzystać z kilku metod płatności. Jeśli wybrałeś wpłatę przelewem tradycyjnym, pamiętaj, aby nie zmieniać tytułu przelewu (jeżeli przelew będzie miał inny lub niepełny tytuł - wymiana może nie zostać wykonana). O zrealizowaniu wymiany powiadomimy Cię mailowo.

Ile czasu minie, zanim otrzymamy Twój przelew? Od 3 minut do 3 dni roboczych w  zależności od waluty, banku i kraju, z którego wpłacasz - sprawdź listę banków.

Krok 3. Odsyłamy walutę na wskazany rachunek

Po wymianie przelew zwrotny odsyłamy najczęściej w ciągu kilkunastu minut. W zależności od banku i godziny (o której dojdzie do zatwierdzenia wymiany) czas odesłania przez nas przelewu może się różnić. Pamiętaj, że nie musisz wysyłać waluty na swoje konto, możesz wskazać również konto odbiorcy w Polsce lub za granicą.

Ile czasu minie, zanim otrzymasz przelew? Od 15 minut do 3 dni roboczych, w zależności od waluty i banku. Do większości polskich banków przelewy w PLN, EUR, GBP, USD i CHF docierają tego samego dnia. Sprawdź listę banków.