Idea działania

Nie trać czasu w korkach i w kolejkach, by wymienić walutę. Gotówka to ryzyko! Zrób to bezpiecznie online. Wybierz moment najkorzystniejszego dla Ciebie kursu. Zobacz jakie to proste!

Proces wymiany – 3 proste kroki

Krok 1. Przelew środków do wymiany

Czas: 3 minuty (dla przelewów w ramach tego samego banku) - 3 dni robocze (dla międzybankowych przelewów walutowych).

System wskazuje konto, na które wysyłasz środki do wymiany. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty system wyśle do Ciebie e-mail z powiadomieniem o zasileniu.

Krok 2. Akceptacja transakcji w Panelu Klienta

Czas: Zależy od Ciebie!

W Panelu Klienta widzisz swoje środki, które oczekują na Twoją dyspozycję. Możesz zatwierdzić wymianę po korzystnym kursie, w wybranym przez siebie momencie: w godzinach 8:30-20:00 w dni robocze. W trakcie zatwierdzania wymiany otrzymujesz potwierdzenie kursu i informację o czasie realizacji przelewu zwrotnego.

Możesz również skorzystać z opcji auto-zatwierdzania, wysyłając do nas przelew z podanym przez nas tytułem. Po otrzymaniu przez nas wpłaty, wymiana nastąpi automatycznie, w godzinach 8:30-20:00 w dni robocze.

Możesz także zrezygnować z transakcji anulując ją. Wtedy odeślemy wpłacone środki z powrotem na Twoje konto.

Krok 3. Przelew zwrotny na Twój rachunek

Czas: 15 minut - 1 dzień roboczy (plus czas oczekiwania na przelew).

Przelew zwrotny odsyłamy najczęściej w ciągu kilkunastu minut! W zależności od banku i godziny, o której zatwierdzisz wymianę, czas odesłania przez nas przelewu może się różnić.

Czasy realizacji przelewów zwrotnych

Zobacz, kiedy możesz przyspieszyć przebieg swojej transakcji. Przekonaj się, ile czasu zaoszczędzisz wymieniając walutę bez wychodzenia z domu!

Jeśli akceptujesz transakcję wymiany w godzinach 8:30 - 16:20

  1. Tryb ekspresowy – przelew zwrotny odsyłamy najpóźniej w ciągu godziny! To najbardziej korzystny sposób na wymianę walut. Obowiązuje, jeżeli realizujesz wymianę za pośrednictwem rachunku złotówkowego i walutowego w tym samym banku, a my przeprowadzamy w nim transakcje ekspresowe dla waluty Twojej wymiany.
  2. Tryb zwykły – przelew zwrotny odsyłamy tego samego lub kolejnego dnia roboczego. Ten sposób rozliczenia obowiązuje jeżeli realizujesz wymianę za pośrednictwem rachunków bankowych w dwóch różnych bankach lub jednym banku, w którym nie przeprowadzamy transakcji w trybie ekspresowym dla waluty Twojej wymiany.

Jeśli akceptujesz transakcję wymiany w godzinach 16:20 - 20:00

Niezależnie od trybu, w jakim realizowany jest Twój przelew (tryb ekspresowy/tryb zwykły), przelew zwrotny wyślemy następnego dnia roboczego.

Jeśli chcesz wymienić walutę w godzinach 20:00 - 8:30

W godzinach nocnych zatwierdzanie transakcji nie jest możliwe. Możesz natomiast rozpocząć wymianę w trybie auto-zatwierdzania, wówczas transakcja zostanie automatycznie zatwierdzona po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, bez potrzeby ponownego logowania do naszego systemu w celu zatwierdzenia transakcji. Więcej o auto-zatwierdzaniu »

Korzystne kursy wymiany – nie ukrywamy opłat!

Wymieniamy waluty po korzystnych kursach. Nie ma ukrytych kosztów. Kupujemy taniej, sprzedajemy drożej i na tym zarabiamy. Dodatkowe opłaty doliczane są tylko w poniższych sytuacjach:

  • opłata pocztowa za przesłanie pocztą wydrukowanego rachunku dla każdej transakcji – 5 PLN
  • koszt przelewu walutowego na konto w banku, w którym nie posiadamy rachunku w tej walucie – 5/10/20/40/80 PLN, w zależności od waluty oraz rodzaju przelewu (więcej o kosztach przelewów)
Wypróbuj nasz kantor internetowy jeszcze dzisiaj!
Załóż darmowe konto
Rejestracja zajmie Ci tylko 30 sekund i do niczego nie zobowiązuje