Komentarze walutowe

 • Bank centralny czeka - Komentarz walutowy z dnia 24.01.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy Internetowykantor.pl

  Inwestorzy liczyli, że EBC poruszy rynkami. Konferencja nie wniosła jednak za wiele. Waluty trochę ruszyły po samej konferencji, ale był to raczej efekt wstrzymywania transakcji przed konferencją niż wpływ posiedzenia.

  Czytaj dalej »
 • Pomimo lepszych danych złoty w odwrocie - Komentarz walutowy z dnia 23.01.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy Internetowykantor.pl

  Euro kosztuje już niemal 4,25 zł, a funt na fali pozytywnych informacji z wysp przebił poziom 5 zł. Dzieje się to pomimo przyzwoitych danych z Polski na temat sprzedaży detalicznej.

  Czytaj dalej »
 • Polska gospodarka się odbija - Komentarz walutowy z dnia 22.01.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy Internetowykantor.pl

  Pomimo przyspieszenia wzrostu produkcji przemysłowej złoty zareagował spadkami. Powodem jest fakt, że analitycy spodziewali się szybszych wzrostów.

  Czytaj dalej »
 • Kredyty frankowe coraz droższe - Komentarz walutowy z dnia 21.01.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy Internetowykantor.pl

  Coraz silniejszy frank względem euro zgodnie z oczekiwaniami spowodował, że odbiło się to również na notowaniach w stosunku do złotego. Frank jeszcze nie kosztuje psychologicznych 4 zł, ale przebił już granicę 3,95 zł.

  Czytaj dalej »
 • Czy złoty osłabnie? - Analiza techniczna z dnia 20.01.2020

  Adam Fuchs — analityk walutowy Internetowykantor.pl

  Od połowy grudnia polska waluta pokazuje swoją siłę na szerokim rynku. Do tej pory trudno było znaleźć silne fundamenty dla tych ruchów, a kiedy sytuacja polityczna i ekonomiczna zaczęła (przynajmniej pozornie) się uspokajać, to PLN zdaje się słabnąć. Może to być potwierdzeniem tezy, że w tej chwili rynki reagują bardziej na plotki niż fakty. Ponieważ w tym tygodniu nie czeka nas zbyt wiele ważnych danych makroekonomicznych, to nasz wzrok powędruje w stronę szwajcarskiego Davos, w którym odbędzie się Światowe Forum Ekonomiczne.

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 424

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.