Komentarze walutowe

 • Komentarz walutowy z dnia 26.05.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Dane makroekonomiczne w USA budzą niepokój, ale inwestorzy wciąż jeszcze wierzą w podwyżki stóp 14 czerwca. Bitcoin raz w górę raz w dół, dzienna zmienność powyżej 10% wartości. Polska zwiększy wydatki na obronność.

  Czytaj dalej »
 • Za nami minutes, przed nami podwyżka? - Komentarz walutowy z dnia 25.05.2017

  Krzysztof Adamczak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Dolar słabszy po minutes, bezrobocie w Polsce, PKB w Wielkiej Brytanii, zasiłki za oceanem.

  Czytaj dalej »
 • Potencjał do wzrostów na EUR/USD pozostaje - Komentarz walutowy z dnia 24.05.2017

  Krzysztof Pawlak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Pusty kalendarz makro co nie znaczy, że dzień będzie nudny. Zapiski z ostatniego posiedzenia Fed w centrum uwagi. Dolar odrabia nieco strat, ale trudno mówić o zmianie nastawienia. Głosy z Niemiec za zaostrzeniem polityki monetarnej EBC. Złoty stabilny do większości głównych walut, traci kilka groszy do dolara. Pozytywne nastawienie konsumentów w Niemczech na nowych rekordowych poziomach.  

  Czytaj dalej »
 • Jednak bez euro w 2025 roku - Komentarz walutowy z dnia 23.05.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Wczorajsze zapowiedzi wprowadzenia euro do 2025 roku zostały zdementowane z wielu stron. Bank PKO BP szykuje program przewalutowań dobrowolnych. Bez porozumienia w sprawie Grecji.

  Czytaj dalej »
 • Pozytywny trend dla złotego nieco hamuje - Komentarz walutowy z dnia 22.05.2017

  Krzysztof Pawlak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Sentyment dla walut krajów wschodzących powrócił na rynki. Trendy spadkowe na wszystkich głównych parach złotowych nadal aktualne. Trump wziął sprawy w swoje ręce i nieco zamiótł aferę pod dywan. Skandal polityczny w Brazylii póki co niegroźny dla rynków. EUR/PLN pozostaje stabilny w okolicach 4,20. Nadal niski koszt zakupu franka. Dolar z perspektywą dalszego spadku wartości. Funtowi będą ciążyć wcześniejsze wybory i rozpoczęcie negocjacji z UE.

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 270

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.