Komentarze walutowe

 • Co z FED? - Komentarz walutowy z dnia 21.11.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Produkcja przemysłowa powyżej oczekiwań, sprzedaż detaliczna zgodna, oba odczyty bardzo wysokie. Janet Yellen odchodzi również z zarządu FED. Oznacza to kolejną nominację dla obecnej ekipy rządzącej.

  Czytaj dalej »
 • Kanclerz Merkel ma spory problem - Analiza techniczna walutowy z dnia 20.11.2017

  Krzysztof Pawlak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Święto Dziękczynienia w USA, a więc punktów zaczepienia dla dolara brak. A to dlatego, że inwestorzy i przede wszystkim kongresmeni wyjadą na Święta i zrobią sobie przerwę od handlu. Kalendarz makro w tym tygodniu ubogi pod względem ważnych danych. Świetne publikacje produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej z Polski. EUR/PLN w wąskiej konsolidacji. CHF/PLN może kierować się na północ wraz z ryzykiem politycznym w Niemczech. Angela Merkel stoi przed trudnym wyborem albo nowe wybory albo rząd mniejszościowy. Funt nieco mocniejszy po doniesieniach prasowych o możliwym przyspieszeniu negocjacji i zbliżeniu się do kompromisu w sprawie kwoty rachunku za Brexit.

  Czytaj dalej »
 • Rynek pracy w Polsce - Komentarz walutowy z dnia 20.11.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Za naszą zachodnią granicą wciąż czekają na uformowanie się koalicji rządowej. Wynagrodzenia w Polsce wzrosły o 7,4% w ciągu roku. Dane z Japonii dobre, ale nie tak dobre jak sądzili analitycy.

  Czytaj dalej »
 • Potwierdzone bankructwo Wenezueli - Komentarz walutowy z dnia 17.11.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Spadki na najpopularniejszej kryptowalucie są już przeszłością. Bankructwo Wenezueli zostało oficjalnie potwierdzone. Wyciek ropy w USA spowodował wzrost cen ropy.

  Czytaj dalej »
 • Dane ze świata - Komentarz walutowy z dnia 16.11.2017

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Dane z australijskiego rynku pracy. Sprzedaż detaliczna w Wielkiej Brytanii. Agencja S&P ogłosiła niewypłacalność Wenezueli. Słabe dane z francuskiego rynku pracy.

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 298

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.