Komentarze walutowe

 • Gołębia wolta banków centralnych - Analiza techniczna z dnia 24.06.2019

  Krzysztof Adamczak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Dolar wciąż odczuwa skutki zeszłotygodniowego posiedzenia FOMC (Federalnego Komitetu ds. Otwartego Rynku). Sytuację wykorzystuje euro, choć wydaje się, że jest ono silne jedynie słabością amerykańskiej waluty. Frank pozostaje na mocnej pozycji, ale pozytywne sygnały z Turcji czy też Japonii mogą to zmienić. Funt szuka oddechu i wydaje się, że w końcu go znalazł.

  Czytaj dalej »
 • Z dnia na dzień ciekawiej - Komentarz walutowy z dnia 24.06.2019

  Mateusz Wielewicki — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Handel powoli budzi się z weekendowego snu. Na rynkach nie widać jeszcze większych ruchów, jednak z upływem tygodnia za sprawą odczytów makroekonomicznych powinno być coraz bardziej interesująco.

  Czytaj dalej »
 • Finał w Partii Konserwatywnej - Komentarz walutowy z dnia 21.06.2019

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Przeciwnikiem Borisa Johnsona w wyborach na szefa konserwatystów będzie Jeremy Hunt. Amerykanie nie zmieniają stóp procentowych, ale dają sygnały, że w przyszłości najprawdopodobniej będą je obniżać.

  Czytaj dalej »
 • Brexit coraz bliżej? - Komentarz walutowy z dnia 19.06.2019

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Boris Johnson kroczy pewnie po przywództwo w Partii Konserwatywnej. Kolejna runda wyborów powiększyła jego przewagę nad najbliższymi konkurentami. Ankieta na temat preferencji członków partii wskazuje, że jego wizja ma duże poparcie nie tylko wśród deputowanych.

  Czytaj dalej »
 • Rynki czekają na FED - Komentarz walutowy z dnia 18.06.2019

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Na rynkach widać spory niepokój przed środowym posiedzeniem Rezerwy Federalnej. Jeszcze niedawno inwestorzy byli pewni, że do obniżek stóp procentowych nie dojdzie tak szybko. W ciągu miesiąca szansa na obniżkę wzrosła już jednak z 10% do 25%.

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 389

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.