Komentarze walutowe

 • Rynek pracy w USA znów zaskoczył - Komentarz walutowy z dnia 07.08.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy InternetowyKantor.pl

  Po bardzo słabych danych środowych niewielu analityków liczyło wczoraj na dobry rezultat. Widząc wyniki mogli być zaskoczeni. Pomimo małego przyrostu miejsc pracy liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych wyraźnie spada.

  Czytaj dalej »
 • Bezrobocie w USA - Komentarz walutowy z dnia 06.08.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy InternetowyKantor.pl

  Dane z amerykańskiego rynku pracy po raz kolejny sprawiły bardzo niemiłą niespodziankę. Nowych miejsc pracy powstało wielokrotnie mniej, niż sądzono. Jest to słaba informacja nie tylko dla walczącego o reelekcję Donalda Trumpa, ale i dolara.

  Czytaj dalej »
 • Strach po wybuchu - Komentarz walutowy z dnia 05.08.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy InternetowyKantor.pl

  Wydarzenia ze stolicy Libanu szybko pokazały nam, że na rynku może wydarzyć się dużo rzeczy, których standardowo nie uwzględniamy w analizach. Na razie skończyło się na 5% wzroście cen ropy i presji na dolara.

  Czytaj dalej »
 • Optymizm rośnie - Komentarz walutowy z dnia 04.08.2020

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy InternetowyKantor.pl

  Indeksy koniunktury w Europie pokazują coraz to wyższe wyniki. Inwestorzy wyraźnie mają nadzieję na wygaszanie się problemu i ponowne wzrosty.

  Czytaj dalej »
 • Umocnienie złotego może zmartwić prezesa NBP - Analiza techniczna z dnia 03.08.2020

  Krzysztof Pawlak — dealer walutowy InternetowyKantor.pl

  Złoty w relacji do głównych walut dociera do kluczowych poziomów. Przełamanie wsparć może spowodować dalsze spadki. Krajowa waluta zakładnikiem zachowania dolara amerykańskiego na szerokim rynku. Pytanie, jak długo słabość “zielonego” może trwać. Sytuacja epidemiologiczna i jej pogorszenie w Azji, czy w Europie są głównym czynnikiem ryzyka dla kontynuacji optymistycznych nastrojów. PMI dla przemysłu z Chin, Europy czy Polski dają nadzieje, że gospodarki wracają na dobre tory. 

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 457

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu InternetowyKantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.