Komentarze walutowe

 • Co z Deutsche Bank? - Komentarz walutowy z dnia 16.02.2018

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Po gwałtownych spadkach z początku miesiąca amerykańskie giełdy odrobiły już sporą część strat. Notowanie Deutsche Banku znów spadają. Neutralne dane z USA.

  Czytaj dalej »
 • Ropa znów w górę - Komentarz walutowy z dnia 15.02.2018

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Inflacja w Polsce zgodnie z oczekiwaniami znów spadła poniżej poziomu 2%. Dane ze Stanów Zjednoczonych najpierw umocniły potem osłabiły dolara. Ropa naftowa odrobiła sporą część spadków.

  Czytaj dalej »
 • Polska rośnie 5,1% czy 4,3%? - Komentarz walutowy z dnia 14.02.2018

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Poznaliśmy dzisiaj dane eurostatu na temat wzrostu PKB w Unii Europejskiej. Polska zajęła solidne 4 miejsce. Wynik jest gorszy niż podawany, ze względu na czynniki sezonowe. Dolar słabnie a szanse na wzrost stóp procentowych rosną.

  Czytaj dalej »
 • Dane z Wielkiej Brytanii - Komentarz walutowy z dnia 13.02.2018

  Maciej Przygórzewski — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Akcja kredytowa w Chinach znów niepokoi analityków. Wzrost inflacji w Wielkiej Brytanii ucieszył inwestorów. Spadek inflacji w Szwajcarii osłabiał franka.

  Czytaj dalej »
 • Korekta czy jednak początek końca hossy - Analiza techniczna z dnia 12.02.2018

  Krzysztof Pawlak — dealer walutowy internetowykantor.pl

  Stabilizacja sytuacji po ubiegłotygodniowej fali spadków na giełdach. Ta sytuacja jednak pozostanie w głowach inwestorów i w efekcie bardziej selektywnie będą wybierać swoje aktywa do inwestycji. Zyskują bezpieczne przystanie a więc i frank szwajcarski. Złotówka traci niejako z przymusu ale skala wyprzedaży nie jest duża. Dolar przed ważnym tygodniem, odczyty inflacyjne w centrum uwagi. Funt liderem zmienności po komunikacie z Banku Anglii a na tym nie koniec bo w tym tygodniu inflacja. Warto obserwować sytuację na obligacjach, nadmierny wzrost rentowności może popsuć klimat na rynkach akcji.

  Czytaj dalej »
Strona 1 z 311

Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor.

Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do raportów. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie raportów w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl.