pl

Zmiana Regulaminu Usługi Dodatkowej – Akceptacja Kursu Przed Wpłatą

12.01.2023

Miło nam poinformować, że 18 listopada 2022 r. Komisja Nadzoru Finansowego podjęła decyzję o rozszerzeniu licencji operatora serwisu InternetowyKantor.pl o usługę przekazu pieniężnego. Dzięki temu możemy rozszerzyć funkcjonalność akceptacji kursu przed wpłatą.

W związku z tym od  31 stycznia 2023 r., zacznie obowiązywać nowa treść Regulaminu Usługi Dodatkowej – Akceptacja Kursu Przed Wpłatą, pod nazwą: Regulamin świadczenia usług z akceptacją kursu. 

Co zmienia Regulamin?

Dzięki nowej wersji Regulaminu będziesz mógł wysyłać środki do innych osób, kupując walutę po gwarantowanym kursie. Do tej pory funkcja ta nie była dostępna.

Korzyści dla Ciebie:

  • zlecając wymianę, dokładnie wiesz ile pieniędzy wpłacić i jaką kwotę otrzyma odbiorca przelewu,
  • nie musisz logować się drugi raz do serwisu i ręcznie potwierdzać wymiany, aby mieć pewność jaką kwotę otrzyma odbiorca.

Po zmianie Regulaminu, przy pierwszym zakupie waluty po gwarantowanym kursie, będziemy Cię prosić o zatwierdzanie transakcji za pomocą SMSa, nawet jeśli wcześniej konto odbiorcy zostało dodane do listy zaufanych Rachunków Bankowych. 

Opisane powyżej zmiany nie mają wpływu na wysokość kosztów zawartych w Tabeli Opłat i Prowizji.

Jednolita treść nowego Regulaminu świadczenia usług z akceptacją kursu znajduje się w załączonym dokumencie, a także na stronie internetowej pod adresem: https://internetowykantor.pl/regulaminy/.

Wszystkie zmiany zostały dokonane na podstawie pkt. 31 dotychczasowego Regulaminu Usługi Dodatkowej – Akceptacja Kursu Przed Wpłatą, zgodnie z którym do zmiany jego postanowień stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu Podstawowego dotyczące zmiany Regulaminu Podstawowego (tj. Regulaminu serwisu InternetowyKantor.pl  – § 13 ust. 4, pkt. 1,2,6).

Do dnia 30 stycznia 2023 r., możesz podjąć decyzję, czy chcesz dalej korzystać z dodatkowych usług określonych w nowym Regulaminie.

Jeżeli nie wypowiesz umowy do tego czasu lub nie wyrazisz wyraźnego sprzeciwu wobec tej zmiany, skutkującego wygaśnięciem umowy w dniu wejścia proponowanych zmian, pozostaniesz dalej Użytkownikiem usługi dodatkowej, na warunkach opisanych w nowym Regulaminie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00