pl

Rozszerzamy listę krajów, do których wyślesz walutę

11.04.2023

Rozszerzyliśmy listę krajów, do których można zlecić przelew poprzez InternetowyKantor.pl. Teraz nasza oferta została wzbogacona aż o 24 kraje na całym świecie! Dotychczas klienci serwisu mogli wykonywać przelewy zagraniczne do 45 państw – po wprowadzeniu nowej funkcji oferta InternetowyKantor.pl umożliwia transfery pieniężne aż do 69 krajów. 

Do listy naszych krajów docelowych dołączyły między innymi Australia, Chiny (w tym Hongkong i Makau), Japonia, Kanada, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Singapur, Tajwan, Wietnam, Indie, Bangladesz, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Katar, Brazylia, Argentyna, Paragwaj, Urugwaj, Chile, Meksyk, RPA i Nigeria.

Przelewy są możliwe we wszystkich walutach dostępnych na InternetowyKantor.pl. Koszty przelewów wychodzących różnią się w zależności od waluty, a dokładne informacje znajdziesz poniżej:

Dla walut EUR, USD, CHF, GBP, CZK, DKK, NOK, SEK

  • Przelew typu TODAY – 50 zł 
  • Przelew SWIFT SHA – 50 zł
  • Przelew SWIFT OUR – 100 zł

Dla walut HKD, MXN, NZD i SGD

  • Przelew typu SPOT – 100 zł przelew SWIFT OUR

Dla walut AUD, BGN, CAD, RON, TRY, ZAR, PLN

  • Przelew typu SPOT – 50 zł przelew SWIFT SHA

W przypadku opcji SHA, która jest formą współdzielenia kosztów przelewu przez nadawcę i odbiorcę, opłata za przelew wynosi 50 zł. W tej opcji otrzymana przez odbiorcę kwota będzie niższa od tej, na jaką został zlecony przelew, co wynika z pobierania opłat przez banki pośredniczące.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00