Aktualności - Blog InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl edukuje seniorów o bezpieczeństwie w sieci

20.06.2022 Katarzyna Moszko-Stachowska Katarzyna Moszko-Stachowska

Do poznańskich ośrodków prowadzących m.in. kursy komputerowe dla seniorów trafiły foldery na temat cyberbezpieczeństwa. Seniorzy mogą dowiedzieć się z nich jak uniknąć oszustw na inwestycje, prób wyłudzenia danych czy instalacji niechcianego oprogramowania. To akcja edukacyjna, którą prowadzi nasz serwis, który dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa w sieci i edukacji na temat zabezpieczania się przed oszustwami.

Wiecej »

Informacja o pracy serwisu 16 czerwca 2022

14.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Informujemy, że 16 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy, w związku z tym nasza infolinia będzie nieczynna. Transakcje w naszym serwisie można zatwierdzać 24h na dobę, jednak przelewy zlecone do i z InternetowyKantor.pl będą realizowane dopiero w następnym dniu roboczym, czyli 17 czerwca 2022 r.

Wiecej »

Darmowe przelewy do i z Ukrainy w InternetowyKantor.pl

13.06.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Rozszerzyliśmy listę krajów, do których można realizować przelewy zagraniczne za pomocą naszego serwisu. Od teraz poprzez InternetowyKantor.pl możliwe będzie wykonywanie darmowych przelewów na Ukrainę i z Ukrainy do Polski. 

Wiecej »

Nowe metody wpłat w InternetowyKantor.pl

09.05.2022 Katarzyna Moszko-Stachowska Katarzyna Moszko-Stachowska

Uruchamiamy dla naszych klientów nowe, wygodne metody wpłat pieniędzy na wymianę walut. Od teraz użytkownicy serwisu mogą korzystać, obok przelewu tradycyjnego i pay by linków, z wpłat przez BLIKa, kartę kredytową i Google Pay. 

Wiecej »

Dziękujemy za udział w badaniu satysfakcji

06.05.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

W ostatnich tygodniach wysyłaliśmy do naszych klientów ankiety satysfakcji, które miały na celu zbadanie poziomu zadowolenia z naszych usług. Badanie odbywało się poprzez ankietę internetową i wzięło w niej udział ponad 5000 użytkowników naszego serwisu. 

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00