Aktualności - Blog InternetowyKantor.pl

 • Ponad 900 tys. opinii naszych klientów na Opineo.pl!

  26.10.2020InternetowyKantor.pl

  Serwis InternetowyKantor.pl cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów, świadczy o tym ilość opinii o nas w niezależnym serwisie Opineo.pl. W październiku 2020 przekroczyliśmy liczbę 910 000 pozytywnych opinii od naszych użytkowników!

  Więcej »

 • Nowocześniejszy wygląd panelu klienta i nowa aplikacja mobilna

  20.10.2020InternetowyKantor.pl

  Miło nam poinformować, że wkrótce w serwisie InternetowyKantor.pl wprowadzimy nowocześniejszy, odświeżony wygląd Panelu Klienta. Na przełomie października i listopada, po zalogowaniu do Panelu InternetowyKantor.pl, zauważysz, nową szatę graficzną i bardziej przejrzysty wygląd.

  Więcej »

 • Currency One zintegrowane z Ripple

  20.10.2020InternetowyKantor.pl

  Currency One, operator InternetowyKantor.pl, obsłużyło pierwsze zlecenia za pomocą kanału Ripple. Integracja z tą światową siecią płatności i wymian wnosi nowe standardy wymian i transferów pieniężnych dla naszych klientów.

  Więcej »

 • Darmowy webinar o bezpieczeństwie w sieci

  09.09.2020Katarzyna Moszko-Stachowska

  Zwiększając swoją świadomość na temat możliwych ataków cyberprzestępców, niwelujemy potencjalne ryzyko ataku na nasze oszczędności czy dane osobowe. Są pewne sposoby, które oszuści w Internecie szczególnie sobie upodobali. Warto je poznać, by lepiej się przed nimi chronić.

  W najbliższy piątek, o godzinie 12.00, zapraszamy na darmowy WEBINAR na temat bezpieczeństwa w internecie

  Więcej »

 • Miliard złotych oszczędności klientów naszego kantoru!

  10.07.2020Katarzyna Moszko-Stachowska

  W ciągu 10 lat działalności InternetowyKantor.pl, klienci, którzy skorzystali z wymiany waluty w naszym  serwisie, zaoszczędzili na korzystnych kursach miliard złotych. 

  Więcej »

Strona 1 z 58 Następna »