Aktualności - Blog InternetowyKantor.pl

 • Przerwa techniczna serwisu

  05.06.2020InternetowyKantor.pl

  Uprzejmie informujemy,  że w najbliższy weekend (6-7.06) z soboty na niedzielę nastąpi przerwa techniczna, która będzie trwała od godziny 22:00-06:00. W tym czasie nie będzie możliwe logowanie oraz wykonywanie operacji w serwisie InternetowKantor.pl. Za utrudnienia przepraszamy. 

   

  Więcej »

 • InternetowyKantor.pl w majówkę

  30.04.2020InternetowyKantor.pl

  Informujemy, że w dniu 1 maja, w piątek ze względu na święto infolinia serwisu InternetowyKantor.pl będzie nieczynna. Zmieniają się również sesje rozliczeniowe Elixir. 

  Więcej »

 • 10 urodziny InternetowyKantor.pl

  29.04.2020InternetowyKantor.pl

  W kwietniu 2010 roku został publicznie uruchomiony pierwszy kantor internetowy - InternetowyKantor.pl. Z okazji urodzin wprowadzamy kilka nowości dla klientów.

  Więcej »

 • Nowości w serwisie InternetowyKantor.pl!

  29.04.2020InternetowyKantor.pl

  Funkcjonujemy w branży już dekadę i dobrze wiemy, że ciągły rozwój jest konieczny. Dlatego właśnie intensywnie pracujemy nad ulepszeniami dla Was! Przygotowaliśmy dwie nowe funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z serwisu InternetowyKantor.pl będzie jeszcze przyjemniejsze.

  Więcej »

 • Wkrótce nowa odsłona strony InternetowyKantor.pl

  17.04.2020InternetowyKantor.pl

  AKTUALIZACJA: Sprawdź nowe zmiany na stronie

  Zbliżają się 10. urodziny InternetowyKantor.pl i uznaliśmy, że ten jubileusz to doskonała okazja, aby wprowadzić zmiany w naszej identyfikacji wizualnej i zaprezentować markę w nowej, odświeżonej formie.

  Więcej »

Strona 1 z 57 Następna »