Aktualności - Blog Internetowykantor.pl

 • Rok 2017 na rynkach walutowych był bardzo ciekawy. Krótkie podsumowanie

  25.01.2018Internetowykantor.pl

  Polska waluta odzyskała straty, które poniosła od drugiej połowy 2015 roku. Co spowodowało, że złoty umocnił się o 5% względem euro? Przede wszystkim rynki bały się niestabilności politycznej w Polsce i problemu ze zmianami w wymiarze sprawiedliwości. Gdy do waluty, która jest przeceniona przez strach o wprowadzenie głębokich zmian politycznych, dołożymy bardzo dobre wyniki gospodarcze, otrzymujemy sygnał kupna. Tak właśnie było w 2017 roku w Polsce.

  Więcej »

 • Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych - raport Internetowykantor.pl

  18.01.2018Internetowykantor.pl

  Osłabienie złotego, podwyżki stóp procentowych pod koniec roku oraz istotny wpływ nieoczekiwanych wydarzeń politycznych na rynki finansowe – to główne przewidywania analityków Internetowykantor.pl na najbliższe 12 miesięcy. W raporcie „Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych?” autorzy pokusili się o podsumowanie poprzedniego roku i spróbowali przewidzieć, co i jak wpłynie na finanse Polaków w obecnym.

  Więcej »

 • Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  22.12.2017Internetowykantor.pl

  Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz samych korzystnych kursów!

  Więcej »

 • Przetestuj Internetowykantor.pl i odbierz bon do Empiku

  31.10.2017Internetowykantor.pl

  Promocja zakończyła się 30 listopada 2017 r.

  Mamy wyjątkową ofertę dla naszych nowych użytkowników.

  Więcej »

 • Przelewy24 i Internetowykantor.pl połączone aliansem strategicznym.

  29.06.2017Internetowykantor.pl

  Od 29 czerwca 2017 serwisy należące do Grupy Przelewy24 i Spółki Currency One SA będą działać w ramach jednej grupy, skupionej na rozwoju nowoczesnych usług finansowych.

  Więcej »

Strona 1 z 41 Następna »