Aktualności - Blog InternetowyKantor.pl

Praca serwisu 15 sierpnia 2023 r.

10.08.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Dzień 15 sierpnia jest ustawowo wolny od pracy. W związku z tym informujemy, że nasze Biuro Obsługi Klienta będzie w tym dniu nieczynne. Przypominamy również, że zatwierdzanie transakcji w serwisie InternetowyKantor.pl jest dostępne przez całą dobę, jednak przelewy zlecone z i do kantoru tego dnia, będą realizowane w następnym dniu roboczym.

Wiecej »

Natychmiastowy przelew SEPA Instant w InternetowyKantor.pl

10.07.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Wymiana walut w serwisie InternetowyKantor.pl jest prosta w obsłudze, bezpieczna i konkurencyjna cenowo. Najczęściej wymienianą walutą w serwisie jest euro, a cała transakcja przewalutowania trwa zwykle kilkanaście minut przy wskazaniu odpowiednich rachunków bankowych. Teraz możesz tę transakcję jeszcze przyspieszyć, korzystając z SEPA Instant. Jak działa natychmiastowy przelew? Jak zlecić wpłaty lub wypłaty w EUR, które zostaną zaksięgowane błyskawicznie?

Wiecej »

Partnerstwo InternetowyKantor.pl i Donateo

04.07.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy strategiczną współpracę z Donateo, platformą fundraisingu cyfrowego wykorzystującą rozwiązania płatności bezgotówkowych w sektorze dobroczynności. Od teraz klienci serwisu InternetowyKantor.pl będą mogli wesprzeć jedną z trzech fundacji.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00