Aktualności - Blog InternetowyKantor.pl

Zachowaj bezpieczeństwo – nigdy nie podawaj nikomu swoich poufnych danych!

15.03.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Cyberprzestępcy nie ustają w wysiłkach – w ostatnim czasie można zauważyć zwiększoną liczbę oszustw polegających na podszywaniu się pod pracowników instytucji finansowych. Tacy oszuści mogą przedstawiać się jako pracownik banku lub naszego serwisu InternetowyKantor.pl. Często wykorzystują również phishing głosowy, czyli za pomocą rozmowy telefonicznej przestępcy podszywają się pod pracowników działu obsługi klienta lub działu technicznego danej firmy.

Wiecej »

Wypróbuj InternetowyKantor.pl bez rejestracji

14.03.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Czy można przetestować usługi InternetowyKantor.pl bez rejestracji? Można. Od teraz w InternetowyKantor.pl nowi klienci mogą wymienić walutę bez zakładania konta. Nowa usługa pozwala klientom indywidualnym zakupić EUR, USD, CHF i GBP bez konieczności zakładania konta w serwisie. Wypróbuj InternetowyKantor już dziś.

Wiecej »

Tydzień Kobiet w InternetowyKantor.pl

06.03.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, dlatego wszystkim Paniom życzymy, aby ten dzień nie był świętem a codziennością. Wiele inspiracji i siły, aby żadna kobieta nie miała mierzyć się z przekonaniem o kobiecej niewystarczalności! 

Wiecej »

Usprawnienia w historii transakcji

23.02.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

W Internetowykantor.pl dbamy o to, aby nasze strony internetowe były przyjazne w obsłudze i intuicyjne. Wprowadziliśmy drobną zmianę w Panelu Klienta, tak aby historia transakcji była jeszcze bardziej szczegółowa. 

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00