Słodkie, jak miód 13. urodziny InternetowyKantor.pl

25.04.2023

13 lat temu rozpoczęliśmy naszą działalność jako InternetowyKantor.pl. Naszym celem było zapewnić Klientom łatwy i wygodny dostęp do wymiany walut. Dzisiaj, świętując kolejne urodziny serwisu, jesteśmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć. Jednak nie udałoby się to bez Was – naszych Klientów, jesteście dla nas niezwykle ważni. Dlatego przygotowaliśmy szereg niespodzianek, by podziękować Wam za zaufanie i lojalność, które nam okazujecie od lat. To dzięki Wam możemy rozwijać się i oferować jeszcze lepsze usługi. Tegoroczne urodziny świętujemy pod hasłem „13 urodziny słodsze niż miód!” – dlaczego? Jest to również okres zapoczątkowania naszej drogi do odpowiedzialnego biznesu, wspierającego ochronę pszczół i bioróżnorodności.  

Jednym z najważniejszych wydarzeń jest konkurs dla aktualnych Klientów. Do wygrania aż 13 nagród o łącznej wartości 13 000 złotych. W ramach konkursu uczestnicy zostaną nagrodzeni za aktywne korzystanie z usług kantoru. Konkurs trwa do 21 czerwca 2023 roku, a każdy z laureatów otrzyma 2500 punktów na korzystniejszą wymianę waluty po kursie średnim. 

Dla nowych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję, w której można otrzymać aż 2000 punktów na wymianę waluty po kursie średnim. To doskonała okazja, aby poznać usługi kantoru i skorzystać z korzystnych ofert. 

Pszczoły i miód pojawiają się w naszej komunikacji nieprzypadkowo. Pszczoły i dzikie zapylacze mają ogromny wpływ na nasze życie i naszą gospodarkę. Te owady działają jak superorganizm – z korzyścią dla wszystkich. Mają fundamentalne znaczenie dla ochrony różnorodności biologicznej i całego ekosystemu. Ich zorganizowany sposób funkcjonowania jest także inspiracją do lepszej organizacji codziennego życia.

Marka InternetowyKantor.pl to nie tylko kantor, ale także firma, która dba o swoich Klientów i popiera wartości ekologiczne. Z okazji 13 urodzin InternetowyKantor.pl podjął się adopcji pszczół oraz opieki nad ulem, wpłaty środków na Fundację Pszczoła Musi Być, a także zobowiązał się do wspierania dzikich zapylaczy poprzez fundowanie hotelików dla pszczół, siania dzikich kwiatów i roślin miododajnych. W najbliższych miesiącach nie zabraknie inicjatyw edukacyjnych, które mają służyć propagowaniu wartości ekologicznych. 

Dla naszych fanów na Facebooku mamy konkurs, w którym należy opisać, jak organizuje się czas lub czas swojej rodziny, inspirowane sposobami, w jaki pszczoły działają na co dzień. Pszczoły są w stanie działać w grupie i wykonywać swoje zadania w sposób zorganizowany i skuteczny. Są mistrzami planowania i pracy zespołowej, także my ludzie powinniśmy starać się dobrze zarządzać swoim czasem, aby efektywniej wykorzystać każdą chwilę. W konkursie rozdamy 13 nagród m.in. grę planszową „Beez – kto jest najbardziej pracowitą pszczółką” oraz hotele dla pszczół, a także nasiona do tworzenia łąk kwietnych.

Ponadto, dla osób zainteresowanych tematyką finansową, przygotowaliśmy odcinek specjalny podcastu Dealerzy po Godzinach, w którym gościem będzie ekspertka Dominika Nawrocka – autorka książek z zakresu finansów osobistych, edukatorka finansowa, trenerka, przedsiębiorczyni i inwestorka. Tematem rozmowy jest zagadnienie „Czego w zakresie finansów możemy nauczyć się od pszczół?”. To doskonała okazja, aby posłuchać ciekawych opinii i dowiedzieć się, jak zastosować wiedzę o pszczołach w codziennym życiu.

InternetowyKantor.pl to najdłużej działający kantor internetowy, który w ciągu 13 lat swojego istnienia wypracował sobie silną pozycję i zyskał zaufanie klientów. Firma oferuje korzystne kursy wymiany walut oraz szeroką gamę usług finansowych. Świętując urodziny z Klientami, chcemy pokazać, że doceniamy ich wkład w nasz sukces i jesteśmy gotowi, aby kontynuować naszą wspólną drogę w przyszłości.

Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00