Zlecenie spłaty kredytu – 33% mniejsza marża na CHF
03.12.2012InternetowyKantor.pl wprowadza dzisiaj automatyczne spłacanie rat kredytu! Przy ustawieniu zlecenia spłaty we frankach szwajcarskich – spłacający otrzyma dodatkowo stały rabat w wysokości 33 proc. od marży kantoru!
Dzięki nowej funkcjonalności kredytobiorcy nie będą musieli co miesiąc pamiętać o dokonaniu przewalutowania i wpłacie raty. Teraz wszystko zatwierdzone zostanie automatycznie. Wystarczy ustawić w Panelu Klienta harmonogram i parametry rat kredytu oraz ustawić zlecenie stałe w swoim banku na comiesięczny przelew złotówek do kantoru.
InternetowyKantor.pl będzie cyklicznie przelewał kwotę raty w walucie na rachunek kredytowy. Wymiana odbędzie się po kursie z danego dnia, pomniejszonym w przypadku CHF o 33% marży kantoru, czyli o 1 grosz na 1 CHF.
Serwis nie pobiera dodatkowych opłat za ustawienie zlecenia spłaty kredytu. Obowiązują także wszystkie nabyte zniżki i punkty na wymianę po kursie średnim.