Nasz serwis znowu rekordowy! Tym razem zanotowaliśmy najlepszy miesięczny wynik w historii

20.12.2016

Tegoroczny listopad okazał się bardzo dobrym okresem dla serwisów Walutomat i Internetowykantor. Tylko w jeden miesiąc użytkownicy obu platform należących do firmy Currency One, wymienili waluty o łącznej wartości ponad 1,6 miliarda złotych.

Łatwość wymiany, a przede wszystkim najniższa cena na rynku spowodowały, że w listopadzie 2016 roku serwisy należące do firmy Currency One pobiły swoje własne najlepsze wyniki, poprawiając poprzedni rekordowy rezultat o ponad 10%. Jeszcze lepiej wygląda porównanie tegorocznego listopada z tym sprzed roku. Obie platformy wypracowały aż 154% obrotu z listopada 2015 r. W ciągu jednego miesiąca serwisy obsłużyły 200 tysięcy transakcji (o 25% więcej niż rok temu) na łączną kwotę 1,6 miliarda złotych.

Jednocześnie zdecydowanie wzrosła liczba Klientów. 14 listopada w Internetowykantor.pl transakcje wykonało 5,7 tysiąca Użytkowników,czyli o 80% więcej niż średnia dzienna liczba za poprzedni rok. Równie rekordowo wyglądała liczba osób korzystających z serwisów w porównaniu z 2015 rokiem. Serwisy Currency One zanotowały bowiem wzrost liczby klientów na poziomie 17%, wypracowując aż 142% średniej z ostatnich 12 miesięcy. Użytkownicy wymienili ponad 8 tysięcy złotych, co oznacza wzrost o 35% względem poprzednich trzech miesięcy. Rekordem okazały się jednorazowe transakcje w wysokości 1,5 miliona złotych w przypadku firm i 1,3 miliona złotych wśród klientów indywidualnych.

Autor: Internetowykantor.pl
Kategoria: Aktualności