pl

Internetowykantor.pl partnerem Karty Dużej Rodziny

06.03.2018

Z Kartą Dużej Rodziny wymienisz u nas waluty jeszcze taniej. Internetowykantor.pl przystąpił do rządowego programu wsparcia rodzin wielodzietnych. To oznacza dla nich m.in. tańsze raty kredytu za mieszkanie, wyjazdy wakacyjne czy zakupy za granicą.

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny oferujemy:

  • Rabat 20% na wymianę złotówek (PLN) na euro (EUR), dolary amerykańskie (USD) i funty brytyjskie (GBP). Rabat będzie naliczany od prowizji pobieranej przy wymianie walut za pośrednictwem naszego serwisu. Oznacza to m.in., że na każdy 1000 euro kupowany w Internetowykantor.pl, można zaoszczędzić około 175 zł w porównaniu z zakupem waluty w banku*.
  • Mniejsza marża o 40% na kursie franka szwajcarskiego (CHF) w stosunku do marży standardowej dla osób spłacających kredyt we frankach. Dzięki tej zniżce, przy 800 frankach kupowanych co miesiąc w Internetowykantor.pl, można zaoszczędzić około 1350 zł w ciągu roku w porównaniu z zakupem waluty w banku*.

Jak korzystać z Karty Dużej Rodziny w Internetowykantor.pl? Wszystko wyjaśniamy w Informatorze, dostępnym pod tym linkiem.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych firmowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci:

  • w wieku do ukończenia 18 roku życia,
  • w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub w szkole wyższej,
  • bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności

Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice, przez których rozumie się także rodziców zastępczych lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka, mogą korzystać z Karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat.

Jak otrzymać kartę? Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/

 

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem serwisu Internetowykantor.pl?
Zarejestruj się i zacznij oszczędzać na wymianie walut już teraz!

*Oszczędność została wyliczona z różnicy pomiędzy kursem w Internetowykantor.pl, a kursem w wybranym banku w dniu 1.12.2017. Kursy walut w Internetowykantor.pl aktualizowane są automatycznie co 10 sekund,  kursy banków mogą być aktualizowane z inną częstotliwością, w związku z czym faktyczny kurs transakcji i uzyskana oszczędność może ulec zmianie.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00