pl

Planujesz wakacje za granicą? Pamiętaj o walucie

13.04.2018

Zima nareszcie za nami. Wraz ze wzrostem temperatur, coraz częściej myślimy o zbliżających się wakacjach. Przeglądamy oferty biur podróży, planując zagraniczne wojaże. Każdy jednak przed wyjazdem musi się do niego przygotować, szczególnie od strony finansowej.

Jedną z rzeczy, którą odkładamy do samego wyjazdu jest wymiana walut. Jeszcze do niedawna można było to uznać za problem. Trzeba było wówczas szukać kantoru stacjonarnego, bądź też oddziału bankowego, odrywać się od pakowania walizek i jechać z gotówką w ręku dokonać wymiany. Dziś ten problem praktycznie zniknął. Wystarczy komputer i połączenie z internetem.

Mowa tu oczywiście o kantorach internetowych, w których można szybko i wygodnie kupić walutę. Nie dość, że wymiana w kantorach internetowych przebiega błyskawicznie, to jeszcze pozwala zaoszczędzić trochę środków. Kursy walut w e-kantorze znacznie różnią się od tych oferowanych przez kantory stacjonarne czy też tabele bankowe. Wymieniając walutę online, spread, czyli różnica między kupnem a sprzedażą, może być nawet kilkukrotnie niższy. Działając bezgotówkowo nie musimy się również martwić o nasze bezpieczeństwo i utratę pieniędzy w drodze między kantorem a domem.

Wybierając się na zagraniczne wakacje często zdarza nam się również unikać pośredników, takich jak biura podróży. Pojawia się wtedy problem z przelaniem obcej waluty na konta ośrodka czy przewoźnika. Przelewy walutowe obarczone są w bankach dodatkowymi, często niemałymi opłatami. Aby wysłać przelew w obcej walucie, musimy oczywiście posiadać dodatkowe konto bankowe. Tylko po co narażać się na kolejne koszty związane z jego prowadzeniem, gdy wyjeżdżamy raz czy dwa razy do roku? Tutaj z pomocą przychodzi Internetowykantor.pl. Za jego pośrednictwem nie tylko wymienimy walutę po bardzo korzystnym kursie, ale także wyślemy przelew zagraniczny do dowolnego odbiorcy. 

Co więcej korzystanie z serwisu Internetowykantor.pl jest bardzo proste. Wystarczy bowiem utworzyć konto użytkownika w serwisie. Następnie dodać rachunki bankowe, między którymi dokonywane będą transakcje. Na koniec zatwierdzić korzystny kurs wymiany i cieszyć się dodatkowymi, zaoszczędzonymi środkami na wakacjach.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00