Wiedza - Blog InternetowyKantor.pl

Black Friday. Jak nie dać się oszukać? Poznaj 5 zasad

22.11.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Black Friday najbardziej rozpowszechniony jest w Stanach Zjednoczonych, jednak trzeba przyznać, że w naszym kraju też zdążył się już dość mocno zakorzenić i przyjąć w marketingowej kulturze. Jednak coraz częściej słyszymy o tym, że czas wzmożonych zakupów – jakim z całą pewnością jest Black Friday i okres przedświąteczny – jest okazją do nieuczciwych praktyk sprzedażowych. Jak kupować uważnie i nie dać się oszukać? Zebraliśmy kilka cennych porad, które przydadzą się zarówno podczas czarnych wyprzedaży, jak również podczas kupowania świątecznych prezentów.

Wiecej »

WIBOR. Co to jest i jaki ma wpływ na kredyt?

16.11.2022 Adam Fuchs Adam Fuchs

Kredyty to jedno z podstawowych narzędzi systemu bankowego i gospodarki rynkowej jako całości. W celu prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest wdrożenie rozwiązań, które przynoszą jasne zasady i stabilność. Do jednego z podstawowych narzędzi należy przyjęcie stopy procentowej, która jest wyznacznikiem dla oprocentowania pożyczek. W Polsce mowa w tym wypadku o stawkach WIBOR (jeszcze).

Wiecej »

Oszczędzamy pieniądze w 7 krokach. Poradnik

28.10.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Poczucie stabilności finansowej, jaką dają nam zgromadzone środki, jest istotnym elementem życiowego komfortu. Warto wypracować konsumenckie umiejętności, które pozwolą wygospodarować dodatkowe środki na wyznaczony cel lub awaryjną sytuację w życiu. Systematyczne odkładanie funduszy nie jest trudnym zadaniem. Wymaga pewnej dyscypliny, ale pierwsze efekty zgromadzonych na koncie środków sprawiają, że jesteśmy zmotywowani i oszczędzamy pieniądze z jeszcze większą satysfakcją. W tym poradniku pokażemy gdzie takich oszczędności szukać w codziennym życiu. 

Wiecej »

Bezpieczny senior. Jak nie dać się oszukać?

20.10.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

W ostatnich latach oszustwa seniorów przybrały na sile. Przestępcy wykorzystują brak czujności osób starszych, nierzadko też samotnych. O ile metoda na wnuczka jest już dobrze wszystkim znana i wielu seniorów jest na nią wyczulonych, o tyle inne oszustwa, również te w internecie, wciąż są nagminne i co więcej, skuteczne. Jak zadbać o bliskich nam seniorów? W Europejskim Dniu Seniora prezentujemy najbardziej popularne metody oszustw i kilka porad, jak im zapobiec.

Wiecej »

Jak płacić kartą w sklepach i przez Internet? Bezpieczne transakcje w Polsce i za granicą

07.09.2022 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Płacenie kartami debetowymi oraz kredytowymi jest popularne niemalże na całym świecie. Polacy uwielbiają transakcje bezdotykowe oraz za pośrednictwem bankowości internetowej czy mobilnej. Trudno się temu zresztą dziwić, bo są o wiele szybsze i wygodniejsze niż płacenie gotówką. Decydując się na nie, nie można jednak zapominać o zasadach bezpieczeństwa. Ich przestrzeganie gwarantuje, że środki trzymane na koncie bankowym nie trafią w niepowołane ręce.

Wiecej »
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują 
w dni robocze (pn-pt) 
w godzinach 08:00 - 20:00