Wiedza - Blog Internetowykantor.pl

 • Oszczędzaj na walucie z Internetu. Warto!

  30.01.2018Internetowykantor.pl

  Ostatnie badania Międzynarodowego Funduszu Walutowego pokazują, że Polacy są najmniej oszczędnym narodem naszego regionu. Tymczasem patrząc na tendencje, które obserwujemy w branży wymiany walut, jest dokładnie odwrotnie. Polacy nie lubią przepłacać.

  Więcej »

 • Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych - raport Internetowykantor.pl

  18.01.2018Internetowykantor.pl

  Osłabienie złotego, podwyżki stóp procentowych pod koniec roku oraz istotny wpływ nieoczekiwanych wydarzeń politycznych na rynki finansowe – to główne przewidywania analityków Internetowykantor.pl na najbliższe 12 miesięcy. W raporcie „Jaki będzie 2018 r. na rynkach walutowych?” autorzy pokusili się o podsumowanie poprzedniego roku i spróbowali przewidzieć, co i jak wpłynie na finanse Polaków w obecnym.

  Więcej »

 • Chcesz kupić więcej prezentów dla bliskich? Pomyśl o zakupach za granicą

  18.12.2017Internetowykantor.pl

  Grudzień to czas zakupowego szaleństwa. Przygotowując się do Świąt, często kierujemy się emocjami i tracimy pieniądze. A przecież istnieje idealna alternatywa - zakupy za granicą, które pozwalają zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zanim jednak wybierzemy się do innego kraju szukać prezentów, warto poszukać jak najtańszej waluty.

  Więcej »

 • Światowy Dzień Oszczędzania, czyli jak oszczędzać na wymianie walut - raport walutowy

  31.10.2017Internetowykantor.pl

  31 października przypada Światowy Dnia Oszczędzania. Z tej okazji eksperci Internetowykantor.pl przygotowali raport pt. "Oszczędzanie na e-walucie. Jak kantory internetowe dbają o kieszeń Polaka".

  Więcej »

 • Przelewy zagraniczne. Nie takie straszne, jak je malują

  07.09.2017Internetowykantor.pl

  Każdy kraj lub grupa krajów o wspólnej walucie, ma własny system przelewów. Systemy te niestety najczęściej nie pozwalają przesłać środków poza granicę danego państwa czy obszaru. Są jednak sposoby na łatwe i szybkie dokonanie transferu pieniędzy do innego państwa. Warto poznać na czym polegają różne tryby przelewów walutowych.

  Więcej »

Strona 1 z 9 Następna »