And the winner is… Wyniki konkursu urodzinowego!
11.05.2018Mamy wspaniałą wiadomość na początek weekendu! Oto lista laureatów naszego wyniki urodzinowego konkursu ?
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich prac konkursowych, w których Uczestnicy zawarli wiele emocji, dlatego mieliśmy problemy z wybraniem najlepszych prac. Po paru godzinach debatowania, znaleźliśmy zwycięzcę… a właściwie zwyciężczynię ?♀
Pierwsze miejsce zdobyła Magda Grdeń! ?
Bilety do Multikina otrzymają:
➡ Łucja Farnik
➡ Radosław Schmidt
➡ Jacek Szumiński
➡ Anna Bobrowska
➡ Hanna Hołówko
➡ Jola Gęsicka
➡ Natalia Spała
➡ Łukasz Franczak
Powerbanki trafią do:
➡ Mariusz Bolek
➡ Kinga Czerwińska
➡ Golletz Karolina
➡ Ewelina Wielechowska
➡ Marcin Boguś
➡ Ryszard Bieńkowski
➡ Marta Opulska
➡ Kazimiera Woźniak
Bony do empik.com powędrują do:
➡ Anna Klimkiewicz
➡ Maja Skowrońska
➡ Dominika Bogacka
➡ Andrzej Jany
➡ Jolanta Warszawska
➡ Ewa Mazur
➡ Weronika Miksza
➡ Justyna Żerebecka
Właścicielami zielonego kubka termicznego zostaną:
➡ Ania Niechajewicz
➡ Agnieszka Łukomska-Dulaj
➡ Adrianna Frąckowiak
➡ Iwona Stefańska
➡ Marlena Monika Kitlarz
➡ Wiolka Kiliman
➡ Ania Winogrodzka
➡ k-gorgosz (praca przesłana na adres e-mail)
A srebrny kubek termiczny do:
➡ Ewelina Buczyńska
➡ Ewa Hansel
➡ Joanna Kończakowska
➡ Mariola Łukasz
➡ Arkadiusz Wantuch
➡ Lilka Knapek
➡ Iwona Czaplińska
➡ Zofia Sophia
Torbę podróżną otrzymają:
➡ dziedzic.aneta (praca przesłana na adres e-mail)
➡ Włodzimierz Be
➡ pep (praca przesłana na adres e-mail)
➡ Magdalena Świtała
➡ Anna Badziong
➡ Agnieszka Pomianek
➡ Anna Palfi
➡ Hania Sobańska
Termos powędruje do:
➡ Marek Stankiewicz
➡ Edward Warszawski
➡ dubserious (praca przesłana na adres e-mail)
➡ Aleksandra Pawłowska
➡ Katarzyna Kocjan
➡ Artur Dubaj
➡ Grażyna Jurusik
➡ mala4667 (praca przesłana na adres e-mail)
Parasol wygrali:
➡ a.paczesniak (praca przesłana na adres e-mail)
➡ Joanna (Apis) Smolik
➡ Marta Gawrońska
➡ Magdalena Rozmarynowska
➡ Oksana Skocz
➡ Katarzyna Pogorzelec – Glaser
➡ Katarzyna Woźniak-Gdak
➡ Sylwia Łoboda
Notes otrzymają:
➡ Łukasz Czerniejewski
➡ Agnieszka Zalewska
➡ Ala Macierewicz
➡ Dominika Górska
➡ Mariola Nowak
➡ Anetta Gawryluk
➡ Katarzyna Janik
➡ Lidia Wawrzyniak
➡ Ewelina Syrek
Kable do ładowania trafią do:
➡ Kasia Balcewicz
➡ Małgorzata Magdalena Kamińska
➡ Marian Podkański
➡ Halina Malińska
➡ Małgorzata Piotrowicz
➡ Waldemar Łapiński
➡ Marta Machejek
➡ Justyna Chytrowska
➡ Weronika Pe
➡ Krzysztof Rura
➡ Dorota Szyndera
➡ Anula Wawrzyniak
➡ Beata Gardoń
➡ Justyna Naczk
Wszystkim serdecznie gratulujemy! ?
Zgodnie z Regulaminem, każdego z laureatów prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz danych adresowych i numeru telefonu (w wiadomości prywatnej na Facebooku lub w wiadomości e-mail).