Dzięki Tobie zmieniamy się na lepsze

27.03.2019

Na początku marca, we współpracy z zewnętrzną firmą badawczą, przeprowadziliśmy badanie satysfakcji naszych Klientów, za pomocą ankiety internetowej. Sonda trwała 2 tygodnie i wzięło w niej udział kilka tysięcy Użytkowników naszego serwisu.

Badanie miało na celu poznanie potrzeb Użytkowników naszego e-kantoru, a także kierunku, w jakim ich zdaniem Internetowykantor.pl powinien się rozwijać. Te opinie są dla nas bardzo cenne - to właśnie dzięki nim na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb Klientów. Wynikiem tych rozmów są nowe usługi, które wdrażamy w naszych serwisie, np. możliwość wymiany walut 24 godziny na dobę, czy też poszerzenie listy krajów, do których można wykonać przelew zagraniczny.

Ankieta została zakończona, jednak nadal zachęcamy do dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania naszego kantoru online. Konsultanci Biura Obsługi Klienta na bieżąco zbierają wszelkie sugestie odnośnie oferowanych przez nas usług, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktowania się i opiniowania naszej oferty.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Użytkownikom Internetowykantor.pl za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Opinie, jakimi podzieliliście się z nami, będą dla nas ważnym drogowskazem w dalszym rozwoju naszego serwisu.

Autor: Internetowykantor.pl
Kategoria: Aktualności