Zaufało nam już 300 tysięcy klientów!

23.07.2019

Internetowykantor.pl ma już 300 000 zarejestrowanych użytkowników, którzy wymieniają w serwisie waluty do 6% taniej niż w bankach i kantorach.

Internetowykantor.pl powstał 9 lat temu z myślą o wakacyjnej wymianie walut, szybko okazało się, że pomaga kredytobiorcom, którzy mają kredyt w walucie obcej. Z naszego rozwiązania chętnie korzystają też przedsiębiorcy posiadający potrzeby walutowe. 

Cieszymy się, że możemy wszystkim klientom zapewnić dostęp do tańszej waluty. Staramy się też ulżyć rodzinom wielodzietnym honorując Kartę Dużej Rodziny. 

Nasi klienci wymieniają głównie euro, ale wysoką popularnością cieszą się również transakcje z udziałem franka i dolara. Internetowykantor.pl to nie tylko wymiana walut, oferujemy również przelewy zagraniczne - tak więc zakupioną walutę możemy wysłać bezpośrednio do np. rodziny lub kontrahenta. Oprócz Polski najczęstszym krajem, do którego wysyłamy walutę są Niemcy oraz Wielka Brytania. Ponadto odnotowaliśmy znaczny wzrost transakcji z udziałem pary walutowej NOK/PLN w porównaniu do poprzedniego okresu. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również liczba transakcji z udziałem korony czeskiej.

Cieszymy się, że wprowadzane przez nas innowacyjne rozwiązania przyciągają nowych klientów, a wysoka jakość naszych usług sprawia, że większość z nich zostaje z nami na dłużej. 

Dziękujemy, że wybraliście Internetowykantor.pl

 

Autor: Internetowykantor.pl
Kategoria: Aktualności