850 000 opinii klientów Internetowykantor.pl na Opineo.pl!

23.01.2020

Zdanie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że w serwisie Opineo.pl otrzymaliśmy już 850 000 opinii! 

Co imponujące, Internetowykantor.pl jest najczęściej ocenianą firmą w naszym kraju nie tylko wśród kantorów online. To najlepszy wynik w ciągu ostatniego roku wśród wszystkich firm w serwisie Opineo.pl, a jest ich tam aż 35 tys.

W ciągu blisko 10 lat istnienia serwisu Internetowykantor.pl zostało zrealizowane ponad 5,5 mln transakcji, co przełożyło się na blisko 945 mln zł oszczędności naszych użytkowników. Funkcjonalność, szybkość, wygoda i bezpieczeństwo transakcji sprawiają, że klienci doceniają serwis i chętnie polecają go innym. 

Każda z pozytywnych opinii jest dla nas dowodem na poziom zadowolenia klientów, co motywuje nas do inwestowania w jakość naszych produktów. 

Wkrótce będziemy mieli kolejną okazję do świętowania, ponieważ w tym roku serwis Internetowykantor.pl będzie obchodził 10 urodziny! Dlatego już teraz zapowiadamy garść niespodzianek, które szykujemy z tej okazji.

 

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności