Nowości w serwisie InternetowyKantor.pl!

29.04.2020

Funkcjonujemy w branży już dekadę i dobrze wiemy, że ciągły rozwój jest konieczny. Dlatego właśnie intensywnie pracujemy nad ulepszeniami dla Was! Przygotowaliśmy dwie nowe funkcjonalności, które sprawią, że korzystanie z serwisu InternetowyKantor.pl będzie jeszcze przyjemniejsze.

  1. Akceptacja kursu przed wpłatą

Stopniowo wprowadzamy dostęp do nowej, jeszcze prostszej wymiany w serwisie InternetowyKantor.pl. Teraz ostateczny kurs wymiany będzie widoczny od razu przy składaniu zlecenie, jeszcze przed wpłatą.

Na czym polega usprawnienie?

Do tej pory przy wymianach automatycznych ostatecznym kursem wymiany był kurs z momentu, w którym otrzymujemy przelew. Od chwili złożenia zlecenia do zaksięgowania kurs mógł się zmienić. W związku z tym nie mogliśmy wskazać konkretnej i ostatecznej kwoty. W nowej wersji zostało to uproszczone i wszystkie kwoty znasz już w momencie składania zlecenia wymiany.

Korzyści dla Ciebie:

  • dokładnie wiesz ile pieniędzy wpłacić

  • dokładnie wiesz ile pieniędzy otrzymasz

  • nie musisz ręcznie potwierdzać wymiany, aby mieć pewność jaką kwotę otrzymasz

  • nie musisz wpłacać więcej “na zapas” a później czekać na wydanie reszty

Usprawnienie nie jest jeszcze dostępne w aplikacji mobilnej, ale intensywnie nad tym pracujemy. Zapraszamy do przekazywania opinii na temat nowej usługi.

 

  1. Więcej banków z opcją szybkiego przelewu Przelewy24

Wprowadzamy jeszcze większe możliwości korzystania z najwygodniejszej metody wpłacania środków w PLN.Szybki przelew jest jedną z najwygodniejszych opcji wpłaty. Polega na przekierowaniu iautouzupełnianiu danych w przelewie w danym banku, bez konieczności ręcznego kopiowania danych. Od teraz w serwisie dodajemy kolejne banki, dzięki której można realizować tę metodę płatności.

 

Jakie korzyści dają szybkie przelewy?

  • Oszczędzasz czas – nie musisz przepisywać danych do przelewów, za pomocą kilku kliknięć, jesteś automatycznie przekierowany na stronę banku.

  • Bezpieczeństwo – niwelujemy niebezpieczeństwo pomyłek i błędów przy ręcznym uzupełnianiu danych. Teraz dane wypełniane są automatycznie na stronie banku.

  • Wygoda użytkowania – nie musisz otwierać nowego okna ze stroną banku, aby ręcznie wypełnić zlecenie przelewu. Teraz z InternetowyKantor.pl zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie wszystkie dane przelewu są już wypełnione. Musisz jedynie potwierdzić operację na stronie swojego banku, w taki sam sposób, w jaki zazwyczaj np. hasłem SMS, kodem jednorazowym czy tokenem.

Jak działa szybki przelew w Internetowykantor.pl?

Polega on na przekierowaniu i autouzupełnianiu przelewu w danym banku, bez konieczności ręcznego kopiowania danych z serwisu do banku.

Kto może skorzystać z metody pay by link (szybkiego przelewu)?

Z szybkiego przelewu mogą skorzystać osoby, które wpłacają do kantoru PLN. Oferujemy możliwość wpłaty za pośrednictwem tej usługi w ramach największych polskich banków. Pełną listę banków, z których możesz wpłacić środki przy pomocy szybkiego przelewu udostępniamy na stronie: https://internetowykantor.pl/jak-to-dziala/banki/ . Banki są oznaczone logo Przelewy24.

 

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności