pl

Sprawdź naszą nową aplikację mobilną!

24.02.2021

Sposób wymiany nie ulegnie zmianie – nowa aplikacja to zupełnie nowe, szersze możliwości. Od teraz możliwa będzie wymiana po aktualnym kursie, wpłaty z wszystkich banków przez Przelewy24 oraz podgląd zniżek i punktów na Twoim koncie. Dostęp do wszystkich ustawień oraz możliwość podglądu wykresu kursów walut podczas składania zlecenia wymiany sprawi, że aplikacja z powodzeniem będzie mogła zastąpić wersję z przeglądarki komputera.

Odświeżony wygląd został zaprojektowany tak, aby korzystanie z aplikacji było przyjemniejsze i bardziej intuicyjne – również na tabletach. Dzięki zmianie kodu PIN z 6-cyfrowego, na 4-cyfrowy dostęp do aplikacji będzie łatwiejszy, natomiast nie wpłynie to na poziom bezpieczeństwa profili naszych użytkowników. Dla użytkowników systemu iOS udostępnimy nowy widget na pulpit telefonu, co pozwoli jeszcze wygodniej śledzić kursy walut.

Uaktualnioną wersję aplikacji  rozpoznasz po nowej ikonie:

Po wykonaniu aktualizacji, podczas logowania e-mailem oraz hasłem, poprosimy Cię o nadanie nowego kodu PIN (stary PIN nie będzie działać). Dostęp za pomocą odcisku palca oraz Face ID, ze względów bezpieczeństwa, będzie można włączyć podczas drugiego logowania do aplikacji.

Mamy nadzieję, że wprowadzone ulepszenia polepszą komfort korzystania z aplikacji serwisu InternetowyKantor.pl. Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z naszymi konsultantami telefonicznie lub mailowo.

 

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00