Sprawdź naszą nową aplikację mobilną!

24.02.2021

Nowa aplikacja serwisu InternetowyKantor.pl jest już dostępna dla części naszych klientów, a wkrótce dla wszystkich. Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy ulepszony produkt, który będzie bez ograniczeń zawierać wszystkie funkcjonalności dostępne do tej pory tylko w przeglądarce internetowej.

Sposób wymiany nie ulegnie zmianie - nowa aplikacja to zupełnie nowe, szersze możliwości. Od teraz możliwa będzie wymiana po aktualnym kursie, wpłaty z wszystkich banków przez Przelewy24 oraz podgląd zniżek i punktów na Twoim koncie. Dostęp do wszystkich ustawień oraz możliwość podglądu wykresu kursów walut podczas składania zlecenia wymiany sprawi, że aplikacja z powodzeniem będzie mogła zastąpić wersję z przeglądarki komputera. 

Odświeżony wygląd został zaprojektowany tak, aby korzystanie z aplikacji było przyjemniejsze i bardziej intuicyjne - również na tabletach. Dzięki zmianie kodu PIN z 6-cyfrowego, na 4-cyfrowy dostęp do aplikacji będzie łatwiejszy, natomiast nie wpłynie to na poziom bezpieczeństwa profili naszych użytkowników. Dla użytkowników systemu iOS udostępnimy nowy widget na pulpit telefonu, co pozwoli jeszcze wygodniej śledzić kursy walut.

Uaktualnioną wersję aplikacji  rozpoznasz po nowej ikonie:

ikona

Po wykonaniu aktualizacji, podczas logowania e-mailem oraz hasłem, poprosimy Cię o nadanie nowego kodu PIN (stary PIN nie będzie działać). Dostęp za pomocą odcisku palca oraz Face ID, ze względów bezpieczeństwa, będzie można włączyć podczas drugiego logowania do aplikacji. 

Mamy nadzieję, że wprowadzone ulepszenia polepszą komfort korzystania z aplikacji serwisu InternetowyKantor.pl. Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z naszymi konsultantami telefonicznie lub mailowo. 

 

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności