pl

Nowe metody wpłat w InternetowyKantor.pl

09.05.2022

Uruchamiamy dla naszych klientów nowe, wygodne metody wpłat pieniędzy na wymianę walut. Od teraz użytkownicy serwisu mogą korzystać, obok przelewu tradycyjnego i pay by linków, z wpłat przez BLIKa, kartę kredytową i Google Pay. 

Codziennie w naszym serwisie odbywa się kilka tysięcy operacji wymiany walut i przelewów zagranicznych, dlatego przyspieszanie i ułatwianie tych operacji finansowych klientom jest jedną z najważniejszych funkcjonalności kantoru.  

Karta płatnicza jest ważna dla osób, które wpłacają środki w walutach obcych, BLIK zyskuje na popularności z miesiąca na miesiąc, już ponad 65 proc. transakcji w polskim e-commerce jest wykonywanych BLIKiem, a Google Play to szybkość i wygoda dla użytkowników systemów Android – wylicza Maria Barnaś, Product Manager w InternetowyKantor.pl. – Zdecydowaliśmy się na ich wprowadzenie do naszego systemu, bo nowe metody wpłat to na pewno udogodnienie dla klientów. 

Do tej pory użytkownicy serwisu mogli korzystać z przelewów tradycyjnych, QR kodów i pay by linków realizowanych przez Przelewy24 dla wpłat w PLN. 

Nowe metody wpłaty będą stopniowo włączane dla kolejnych grup klientów.  InternetowyKantor.pl w zależności od waluty, banku, kwoty wpłaty i opcji wymiany, pokazuje, jakie metody wpłat są dostępne.

Więcej o metodach płatności: https://internetowykantor.pl/jak-to-dziala/metody-platnosci/

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00