pl

Ważna zmiana dla Klientów BNP Paribas

20.04.2023

Chcielibyśmy poinformować, że zmieni się nasz rachunek bankowy dla wpłat i wypłat USD w ramach banku BNP Paribas. Od 10 maja 2023 r. stary rachunek zostanie zamknięty, a przelewy wysłane po tej dacie będą zwrócone na konto nadawcy. Jeśli planujesz zlecić wpłatę dolarów amerykańskich do serwisu z BNP Paribas, prosimy o dokonywanie przelewów na nasze konto, które jest prowadzone w innym banku.

  • Aby uzyskać nowy numer konta do wpłaty, prosimy Cię o zalogowanie się na swoje konto na InternetowyKantor.pl. 
  • Następnie możesz zlecić nową wymianę, wybierając opcję „Nowa wymiana” > „Wymiana jednorazowa” i zaznaczając, że wpłacisz środki z BNP Paribas. 
  • Podczas tworzenia wymiany, w punkcie „Płatność”, uzyskasz poprawne dane do wpłaty, wraz z nowym rachunkiem bankowym.

Przypominamy również, że musisz zaktualizować nasz numer rachunku w swoim banku, jeśli korzystasz ze zleceń stałych lub odbiorców zdefiniowanych.

Dla osób wpłacających dolary amerykańskie do serwisu z BNP Paribas, przelewy będą realizowane w ciągu 3 dni roboczych, w zależności od rodzaju przelewu. Twój bank może naliczyć dodatkowe opłaty zgodnie ze swoim cennikiem za przesłanie środków na rachunek serwisu InternetowyKantor.pl.

Dla osób wypłacających dolary amerykańskie z serwisu do BNP Paribas, opłaty i czas realizacji takich przelewów ulegną zmianie. Najszybsze przelewy dotrą na rachunek odbiorcy jeszcze tego samego dnia roboczego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00