pl

Pół miliona Klientów w InternetowyKantor.pl – dziękujemy!

24.01.2024

Mamy ogromną radość i zaszczyt ogłosić, że właśnie przekroczyliśmy liczbę 500 tysięcy zarejestrowanych Klientów! To dla nas nie tylko liczba, to przede wszystkim pół miliona powodów do ogromnej dumy i wdzięczności.

Od samego początku naszej działalności stawiamy na transparentność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy osób, które wybierają InternetowyKantor.pl jako swojego partnera w wymianie walut online.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie zaufanie Klientów jest kluczowym elementem naszego sukcesu. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam, drodzy Klienci, za każdą transakcję, za każde zaufanie, jakim nas obdarzacie. To dzięki Wam osiągnęliśmy ten niezwykły kamień milowy.

W ciągu tych prawie 14 lat stworzyliśmy dla Was platformę, która ma sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każdy Klient ma możliwość szybkiej i bezpiecznej wymiany walut, korzystając z najaktualniejszych kursów, a nasza obsługa klienta pracuje na najwyższym poziomie, by sprostać Waszym potrzebom.

Chcemy również zapewnić Was, że nie zamierzamy się zatrzymywać na osiągnięciu tego półmilionowego milowego kroku. Pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, ulepszeniami i innowacjami, abyście zawsze mogli cieszyć się jeszcze lepszymi usługami.

Raz jeszcze dziękujemy Wam za zaufanie i wybór InternetowegoKantor.pl. To dla nas ogromny zaszczyt obsługiwać Was każdego dnia i być Waszym partnerem w każdej transakcji.

 

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00