pl

Nowa funkcjonalność w InternetowyKantor.pl: Mobilna Autoryzacja

26.06.2024

Wprowadzamy nową funkcjonalność w serwisie InternetowyKantor.pl – Mobilną Autoryzację. Dzięki niej potwierdzanie transakcji oraz zmian w profilu (np. dodawanie rachunków bankowych czy zmiana adresu) stanie się jeszcze prostsze i szybsze.

Czym jest Mobilna Autoryzacja i jak ona działa?

Mobilna Autoryzacja to rozwiązanie, które umożliwia potwierdzanie przelewów i modyfikacji profilu w aplikacji mobilnej InternetowyKantor.pl bez konieczności korzystania z kodów SMS. Gdy zlecisz przelew lub dokonasz zmiany w profilu, aplikacja InternetowyKantor.pl dostarczy Ci powiadomienie. Po kliknięciu na powiadomienie lub otwarciu aplikacji, uzyskasz dostęp do szczegółów operacji i będziesz mógł ją autoryzować za pomocą swojego PIN-u lub biometrii (odcisku palca lub Face ID). Po udanej autoryzacji zobaczysz potwierdzenie wykonania operacji.

Jak aktywować Mobilną Autoryzację?

Krok 1: Zainstaluj aplikację InternetowyKantor.pl (min. wersja 2.0.382). Zaloguj się za pomocą loginu i hasła, ustaw PIN i zezwól aplikacji na otrzymywanie powiadomień.
Aplikację pobierzesz z Google Play (Android) lub App Store (iOS).

Krok 2: Aktywuj Mobilną Autoryzację.
W zakładce „Ustawienia” > „Bezpieczeństwo” wybierz „Mobilna autoryzacja” w sekcji „Metoda autoryzacji operacji” i kliknij “Zapisz”.
Jeżeli posiadasz aplikację na więcej niż jednym urządzeniu poprosimy o wskazanie tego, na które chcesz otrzymywać powiadomienia o operacjach do zatwierdzenia.

Nie musisz już pamiętać długich haseł ani przepisywać kodów z SMS-ów! Wszystko, czego potrzebujesz, to Twoje urządzenie mobilne. Dzięki Mobilnej Autoryzacji codzienne operacje w InternetowyKantor.pl będą jeszcze łatwiejsze i bardziej bezpieczne. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalności!

Potrzebujesz pomocy z włączeniem nowej funkcji? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00