pl

Nowości w serwisie - Blog InternetowyKantor.pl

Natychmiastowy przelew SEPA Instant w InternetowyKantor.pl

10.07.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Wymiana walut w serwisie InternetowyKantor.pl jest prosta w obsłudze, bezpieczna i konkurencyjna cenowo. Najczęściej wymienianą walutą w serwisie jest euro, a cała transakcja przewalutowania trwa zwykle kilkanaście minut przy wskazaniu odpowiednich rachunków bankowych. Teraz możesz tę transakcję jeszcze przyspieszyć, korzystając z SEPA Instant. Jak działa natychmiastowy przelew? Jak zlecić wpłaty lub wypłaty w EUR, które zostaną zaksięgowane błyskawicznie?

Wiecej »

Rozszerzamy listę krajów, do których wyślesz walutę

11.04.2023 InternetowyKantor.pl InternetowyKantor.pl 

Rozszerzyliśmy listę krajów, do których można zlecić przelew poprzez InternetowyKantor.pl. Teraz nasza oferta została wzbogacona aż o 24 kraje na całym świecie! Dotychczas klienci serwisu mogli wykonywać przelewy zagraniczne do 45 państw - po wprowadzeniu nowej funkcji oferta InternetowtKantor.pl umożliwia transfery pieniężne aż do 69 krajów.

Wiecej »

Nowe metody wpłat w InternetowyKantor.pl

09.05.2022 Katarzyna Moszko-Stachowska Katarzyna Moszko-Stachowska

Uruchamiamy dla naszych klientów nowe, wygodne metody wpłat pieniędzy na wymianę walut. Od teraz użytkownicy serwisu mogą korzystać, obok przelewu tradycyjnego i pay by linków, z wpłat przez BLIKa, kartę kredytową i Google Pay. 

Wiecej »
Szybki kontakt
Infolinia
+48 61 250 45 65
LiveChat
Rozpocznij LiveChat
E-mail
biuro@internetowykantor.pl
Nasi konsultanci pracują
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 08:00 - 20:00