Świętuj z nami nasze siódme urodziny! Zapraszamy do konkursu :)

21.04.2017

26 kwietnia Internetowykantor.pl będzie świętował swoje siódme urodziny. A że siódemka to szczęśliwa cyfra, chcemy dowiedzieć się co daje Wam szczęście. 

My cieszymy się, bo od niedawna oferujemy naszym Użytkownikom możliwość jednoczesnej wymiany i przelewu pieniędzy na konta osób trzecich, również za granicę. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy zaoferować nowoczesną i przyjazną usługę, idealnie wpasowującą się w potrzeby naszych Klientów.

Z okazji naszych Urodzin chcemy zaproponować Wam konkurs. Podzielcie się z nami tym, co Wam daje szczęście.

Jak to zrobić? To już zależy od Was! Po prostu przelejcie swoją kreatywność na papier, płótno, taśmę filmową - pozostawiamy to Waszej inwencji. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Rzeźba z gliny? Wyklejanka? A może film poklatkowy? Z niecierpliwością czekamy na Waszą twórczość.

Prace możecie publikować na naszym profilu (tablicy) na Facebooku: https://www.facebook.com/internetowykantorpl/, w serwisie Google+ (https://plus.google.com/+internetowykantor) lub na Twitterze (https://twitter.com/internetkantor).

Dla najlepszych mamy bardzo atrakcyjne nagrod!

Uczestnicy, którzy zajmą miejsca w pierwszej siódemce otrzymają od nas po 777 złotych! Pamiętamy również o osobach, którzy zajmą kolejne miescja. Na nich czekają: 

  • miejsca 8-14 - kosz piknikowy
  • miejsca 15-21 - kurtka przeciwdeszczowa
  • miejsca 22-28 - plecak rowerowy
  • miejsca 29-35 - bidon
  • miejsca 36-42 - torba podróżna
  • miejsca 43-49 - koc-poduszka

Czekamy na Wasze prace do 4 maja. Listę zwycięzców ogłosimy w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

#przelejszczescie #konkurs

Regulamin

Autor: Internetowykantor.pl
Kategoria: Aktualności