Światowy Dzień Oszczędzania a bezpieczeństwo naszych finansów

31.10.2019

Według ostatniego badania CBOS z marca tego roku już ponad połowa polskich gospodarstw domowych (55 proc.) posiada oszczędności, a idea odkładania pieniędzy zyskuje zwolenników każdego roku. Wielu z nas nie trzyma jednak zaskórniaków pod materacem, ale decyduje się lokować swoje środki w instytucjach finansowych, dzięki czemu mamy do nich bezproblemowy dostęp przez Internet. Niestety często zapominamy, że w cyfrowym świecie na każdym kroku mogą na nas czyhać cyberprzestępcy. Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania pragniemy przybliżyć zagrożenia i doradzić, jak można się przed nimi skutecznie chronić.

 

Obchodzony 31 października Światowy Dzień Oszczędzania powstał z inicjatywy przedstawicieli europejskich banków już w 1924 roku. Wtedy nikt nie mógł mieć pojęcia o ryzykach, z którymi będziemy musieli się mierzyć w XXI wieku. Bezpieczeństwo środków naszych klientów jest jednym z wyznaczników naszego serwisu i właśnie dlatego zespół Internetowykantor.pl przygotował specjalny poradnik, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na uniknięcie niepotrzebnej i frustrującej utraty ciężko zarobionych pieniędzy. Nasze opracowanie porusza problem najnowszych i najczęściej stosowanych przez cyberprzestępców metod kradzieży i wyłudzeń. Czasem nawet najprostsze zmiany naszych zachowań i przyzwyczajeń mogą nas uchronić przed wirtualnymi złodziejami. Aby pobrać bezpłatny poradnik wystarczy kliknąć tutaj.

Każdy może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą cyberbezpieczeństwa. Wypełniając krótki quiz, masz możliwość zdobycia aż 100 punktów, dzięki którym wymienisz środki w Internetowykantor.pl po kursie średnim,  bez spreadu, tym samym celebrując ten wyjątkowy dzień w najlepszy możliwy sposób, czyli oszczędzając na wymianie walut. Link do quizu znajdziesz poniżej.

 

Wypełnij ankietę

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności