10 urodziny InternetowyKantor.pl

29.04.2020

W kwietniu 2010 roku został publicznie uruchomiony pierwszy kantor internetowy - InternetowyKantor.pl. Z okazji urodzin wprowadzamy kilka nowości dla klientów.

Z okazji urodzin uruchamiamy możliwość akceptacji kursu przed wpłatą. To opcja bardzo ważna dla klientów, by kurs ich nie zaskoczył podczas transakcji wymiany. Rozszerzamy także dostępność szybkich przelewów przez Przelewy24.

Jak można już zauważyć, serwis zmienił także swoją szatę graficzną. Odświeżeniu uległo także logo i wprowadziliśmy nowy symbol. Strona InternetowyKantor.pl zyska lekkość i lepszą nawigację. WIĘCEJ O ZMIANACH 

Z okazji 10-lecia powstał projekt Dekada Wiedzy pracowników InternetowyKantor.pl. To specjalna strona, na której dzielimy się swoją wiedzą w artykułach eksperckich z różnych dziedzin: ekonomii, finansów, marketingu. Do projektu zaprosiliśmy także znanych blogerów i youtuberów. Doradca TV, Adam Haertle (ZaufanaTrzeciaStrona.pl), Oszczędnicka oraz Paweł Tkaczyk specjalnie na 10-lecie InternetowyKantor.pl przygotowali poradniki w formie video i artykułów, które widnieją w Dekadzie Wiedzy. Platforma dostępna jest dla wszystkich pod linkiem: https://internetowykantor.pl/dekada-wiedzy/

Podczas celebracji urodzin serwisu nie zabraknie także urodzinowego konkursu z atrakcyjnymi, finansowymi nagrodami. Śledźcie nasz profil na FACEBOOKU.

Autor: InternetowyKantor.pl
Kategoria: Aktualności